Giriş / Mobil / ZenFone Zoom Satışa Sunuldu !

ZenFone Zoom Satışa Sunuldu !

Panasonic Sensörlü, 10 Element Lensli Zenfone Zoom Nihayet Satışta

1 sene öncesi tanıtılan ama henüz gün ışığına çıkmamış özellikleriyle ortada kalan Asus Zenfone Zoom nihayet amerika’da satışa sunuldu.

DSLR kemaraların işlevsel kabiliyetlerini dijital ortamda yapabilmek adına  tasarlanan Asus ZenFone  Şubat ayı başında ilk durağı ABD olacak.

Asus-Zenfone-1

Asus ZenFone Zoom Hangi Teknik Özelliklerle Sunulacak ?

Panasonic sensörü taşıyan 3x optik zum ve 28-48 odak uzunluğuna sahip olan, 13 megapiksel kamera ile sunulan Zoom Japon üretimi HOYA’nın 10- element lensini de donanımına eklemiş bulunuyor.

Gorilla Glass 4 ekranı 5.5-inç ile süsleyen Zoom, 1080 piksel görüntü seyri sağlarken; dört çekirdekli işlemci, 4 GB RAM ve 3.000 mAh pile sahip bulunuyor. Selfie kamerasınında 5 megapiksel olduğunu 64 GB ve 128 GB dahili hafıza ile sunulacak olan akıllı telefonun 128 GB’ye kadar microSD kart desteği bulunuyor. Amerikada Şubat ayında satışa sunulan Zoom’un 399 dolarlık etiketi bulunuyor. Ülkemizde de 2016 nin ikinci çeyreğine kadar geleceğini umuyoruz.

asus-zenfone-zoom-3

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın