Giriş / Mobil Uygulama / Yeni Nesil Mobil Seyahat Uygulaması: LifePinner

Yeni Nesil Mobil Seyahat Uygulaması: LifePinner

LifePinner İle Dünyanın Ne Kadarını Gezdiniz

Dünyanın yüzde kaçını gördüğünüzü biliyor musunuz? Kaç farklı şehre gittiğinizi? Ya da kaç başkentte bulunduğunuzu? Peki ya, evden en fazla kaç kilometre uzaklaştığınızı?

İnsanlar değişiyor. Artık lüks şeylere para harcayarak, tüm gelirlerini ‘şeyleri’ biriktirerek ya da sahip olduklarıyla övünerek mutlu olmuyorlar. Bu döngüden çıkıp yeni dünyalar keşfetmek istiyorlar; kişinin kendi rotasını belirlemesi insan hayatının amacı haline geliyor. Dünya gezdikçe genişliyor, yeni kültürler tanıdıkça insanın bakış açısını değiştiriyor. Hayatını değiştirme cesaretine sahip olanlar, her şeyi bırakıp dünyayı gezmeye karar verenler günümüzün yeni idolleri haline geliyor.

Peki tüm bunların LifePinner ile ilgisi ne?” diyecek olursanız, hemen açıklayalım.

LifePinner, yeni nesil bir mobil seyahat uygulaması olarak, hem haritanızda gittiğiniz şehirleri pin’leme fırsatı veriyor, hem de kişisel seyahat infografiğinizi oluşturmanızı sağlıyor. Seyahat etmeyi sevenler ve gezginler için bağımlılık yaratmaya başlayan uygulamada, aynı zamanda Bucket List’inizi ve kişisel şehir rehberlerinizi de oluşturabiliyorsunuz. Bucket List‘inize ve rate‘lerinize göre, yakında birtakım sürprizlerle de karşılaşacaksınız gibi duruyor, bizden söylemesi.

Merkezi Amsterdam/Hollanda olan bu uygulamanın, Instagram hesabı da yoğun ilgi görüyor.

Sizi, daha çok seyahat etmeye teşvik eden ve şimdilik sadece App Store‘da yer alan LifePinner‘ın, 2017 başında Android kullanıcıları için de kullanıma hazır olması bekleniyor.

Uygulamayı iTunes üzerinden indirmek için buraya tıklayınız!

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Uygulaması Geliştirildi

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Anlık Uygulaması Mitsubishi’den Mitsubishi Electric Sosyal Medya İçin Canlı Video Kayıtlarında …

Bir cevap yazın