Giriş / Mobil / Yeni iPhone 7 Kağıt Gibi Ezildi !

Yeni iPhone 7 Kağıt Gibi Ezildi !

Apple’ın Yeni iPhone 7’si Havalı Press Kurbanı Oldu

Gene son bükücülerden, cepte eğilip kırılan telefonlardan bahsedelim. Bu sefer yeni çıkmış olan iPhone 7’nin dayanıklılık testi yapılmış olmasaydı içimiz rahat etmezdi.

Aslında bu testlerin bir dayanıklılık testi olduğuna inanmamak gerekiyor. Çünkü siz bir hidrolik pres makinesi kadar baskı uygulayabilecek yaşayan bir canlı var mıdır bilinmez. Köpeklerin bile dişleriyle birkaç ton bastığını duymuştuk.

iPhone 7 Hydraulic Press Channel Youtube kanalında havalı bir pres makinesiyle diklemesine preslenerek dümdüz oldu. Video’dada görebildiğiniz üzere iPhone 7 adına preslendikten sonra benzer bir metaryelin kalmadığını görüyoruz. Yazık oldu cihaza diyenleriniz olabilir ama bu youtube kanalı bu video ile telef edilen iPhone 7’nin parasını çoktan reklam gelirleriyle geri kazandı bile, hemde fazlasıyla…

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın