Giriş / Bilgisayar / XPG SX8200 Dünyanın En İyilerinden Seçildi!

XPG SX8200 Dünyanın En İyilerinden Seçildi!

XPG SX8200 Piyasanın En İyi SSD’lerden Biri Seçildi

Dünyanın en popüler donanım sitelerinden Tom’s Hardware, yaptığı kapsamlı testte XPG SX8200’ü performans, fiyat ve ürün desteği bakımından övgüye değer buldu

ADATA’nın XPG SX8200 M.2 2280 SSD’si dünyanın önde gelen donanım sitelerinden Tom’s Hardware tarafından piyasadaki en iyi SSD’lerden biri seçildi. Sitedeki testte 10 üzerinden 9 alan ürün, yük altındaki performansı, soğutucusu ve avantajlı fiyatıyla öne çıktı.

XPG SX8200 M.2 2280 SSD firmanın son kullanıcılara yönelik en hızlı SSD’si olma özelliğini taşıyor. Ürün, faydalandığı PCIe Gen3x4 arayüzü saniyede 3200MB okuma 1700MB yazma hızı sunmasıyla oyuncular ve overclock meraklıları için ideal bir seçim olarak öne çıkıyor.

NVMe 1.3 teknolojisini destekleyen SX8200 rasgele okuma – yazma ve çoklu işlemlerde de üstün bir performans sergiliyor. SLC önbellekleme, DRAM Önbellek Tamponu ve PDPC ECC gibi teknolojileri bünyesinde barındıran ürün, oyunlar ve görüntü işleme gibi yüksek performans gerektiren uygulamalarda bile veri bütünlüğünü korurken yüksek hızlar sunmayı başarıyor.

Tom’s Hardware incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

XPG Hakkında

Xtreme Performance Gear (XPG), ADATA Technology’nin yüksek performanslı PC donanımı sunan bir markasıdır. XPG ürünleri, mümkün olan en üst düzey dayanıklılık ve performansı sunmak için ADATA’nın zorlu A+ Testleri’ni başarıyla geçmeleriyle kendilerini kanıtlamış donanımlardır. XPG oyunculara, donanım meraklılarına ve overclock ile uğraşan kullanıcılara tadını son hızda çıkaracakları muhteşem bir deneyim sunuyor. Gelişmiş teknik özellikleri yanında şık ve güçlü tasarımlarıyla öne çıkan XPG ürünleri, Japonya Good Design Awards ve Taiwan Excellence Gold Awards gibi prestijli ödüllere lâyık görülmüştür. Overclock meraklılarının ve dünyaca ünlü e-spor takımlarının değişmez donanımları arasında yer alan ADATA XPG ürünleri, zaferi hedefleyen her oyuncunun tercihidir.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

ADATA UV350 Flash Bellek Duyuruldu!

ADATA UV350 USB Flash Bellek Duyuruldu Markanın USB 3.1 arabirimini kullanan yeni USB flaş belleği, …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!