Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Xiaomi Mi VR Play 2 Ülkemizde Satışa Sunuldu!

Xiaomi Mi VR Play 2 Ülkemizde Satışa Sunuldu!

Xiaomi’nin Yeni Sanal Gerçeklik Gözlüğü Xiaomi Mi VR Play 2 Satışa Sunuldu

 Uygun fiyatlı ürünleriyle bilinen Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Mi VR Play 2 adını verdiği sanal gerçeklik gözlüğü n11.com’da satışa açıldı.

VR Play isimli gözlüğünün gelişmiş versiyonu olan Mi VR Play 2, n11.com’da 125 TL’den satışta.

Agresif fiyat politikasıyla girdiği her pazarda adını duyuran Xiaomi, duyurduğu yeni VR gözlüğüyle de dikkatleri üzerine çekti. Kullanışlı yapısı ve uygun fiyatıyla meraklılarının odak noktası haline gelen Xiaomi’nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü VR Play 2, n11.com’da 125 TL’den satışa sunuluyor.

İlkine oranla daha hafif olan Mi VR Play 2, uzun süreli kullanım için konfora odaklı yapısıyla dikkat çekiyor. Yeni bir materyalin kullanıldığı gözlük, uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık hissi yaratmıyor. Gözlüğün bazı kısımlarında yer alan delikler ise iç kısmı devamlı havalandırıyor ve terlemenin önüne geçiliyor. 360 derece videolar izlemek ve oyunlar oynamak isteyen ancak sanal gerçeklik gözlüğüne yüksek bir ücret ödemek istemeyenleri bekleyen VR Play 2, n11.com’da 125 TL’den satışta.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Huawei Watch GT Fiyat ve Özellikleriyle Satışta!

HUAWEI WATCH GT Türkiye’de satışta! Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, HUAWEI WATCH GT adındaki yeni giyilebilir …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.