Giriş / Mobil / Xiaomi Mi Mağaza’sı Türkiye’de Ticarete Açıldı

Xiaomi Mi Mağaza’sı Türkiye’de Ticarete Açıldı

Mi Mağaza’sı Türkiye’de e-ticarete ilk kez N11’de

E-ticaret platformu n11.com, Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye’deki ilk yetkili mağazası n11 ailesine katıldı. Eylül ayında Türkiye pazarına fiziksel mağazasıyla giriş yapan Xiaomi’nin geniş ürün portföyüne sahip Mi mağazası n11’de açıldı.

E-ticaret platformu, teknoloji iş birliklerine güçlü bir markayı daha ekleyerek, Çin’in sevilen teknoloji markası Xiaomi’nin ilk yetkili mağazası Mi mağazasını bünyesine dahil etti. Ülkemizde teknolojiyi yakından takip edenler tarafından ilgi gören Xiaomi, 16 Eylül’de Türkiye’de ilk yetkili mağazası Mi Store’u Evofone distribütörlüğünde açtıktan hemen sonra şimdi de n11.com’da online mağazasını açtı.

İnovatif ve erişilebilir tasarım anlayışı ile tanınan Xiaomi’nin bünyesinde akıllı telefonlardan televizyona, notebooktan drone’a, bisikletten scooter’a kadar birçok farklı ürün çeşidi bulunuyor. Açılışında büyük ilgi gören Xiaomi’nin ilk yetkili mağazası MI, şimdi n11’de açılan online mağazası ile teknoloji tutkunları ile bir araya geliyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın