Giriş / Teknoloji / Xiaomi Mi Bluetooth Ses Alıcısı

Xiaomi Mi Bluetooth Ses Alıcısı

Xiaomi Mi Bluetooth Ses Alıcısı n11’de

Çinli Xiaomi, Bluetooth teknolojisini destekleyen kablosuz mi bluetooth ses alıcısı’nı 99TL’lik fiyat etiketiyle n11’de satışa açtı.

Fiyat performansta agresif bir yol izleyen Çinli Xiaomi’nin Bluetooth 4.2 destekli ses alıcısı satışa açıldı. 97 mAh bataryayla gelen küçük cihaz, tek bir şarjla 4-5 saat çalışıyor. Güç ve eşleştirme için üzerinde tek bir tuş barındıran, kıyafete tutturmak üzere de bir klips taşıyan alıcı, analog cihazla eşleştiği takdirde mükemmel ses kalitesi ile sesli eğlenceyi Bluetooth özellikli cihazınızdan akıtıyor.

Bluetooth bağlantısı sayesinde 10 metre kadar kapsama alanına sahip olan Xiaomi Mi Bluetooth 4.2 Ses Alıcısı, aynı anda iki bağlantı kabul edebiliyor. Tek bir basışla Bluetooth cihazlarını açan, mobil veya diğer Bluetooth cihazının ses sinyalini alan cihaz 99 TL’den satışa sunuluyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Temassız şarj ünitesi

Durakta Telefon Şarj Ettiniz mi ?

Otobüs Duraklarında Telefon Şarj Edebilirsiniz Bir süredir metrobüs ve otobüs hatlarında USB girişlerine dikkat etmişsinizdir. …

Bir cevap yazın