Giriş / Mobil / Xiaomi Mi 5 PRO Satışa Sunuldu!
Xiaomi Mi 5 PRO Fiyat ve Özelikleri duyuruldu

Xiaomi Mi 5 PRO Satışa Sunuldu!

Xiaomi Mi 5 PRO Özellikleri ve Fiyatı

Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nin fiyat performans yıldızı seçilen Xiaomi’nin seramik kasalı Mi 5 PRO modeli n11.com’da gün yüzüne çıktı. 1.585 TL fiyatıyla satışa çıkan cihaz, Mi 5 ailesinin tepe seviye temsilcisi olacak.

E-ticaret platformu n11.com, Xiaomi’nin Mobil Dünya Kongresi 2016’da tanıtımını gerçekleştirdiği, ‘2016 fiyat performans yıldızı’ ödülü kazanan ve Mi 5 ailesinin tepe seviye temsilcisi olarak gösterilen Mi 5 Pro’yu satışa açtı. Metal tasarımlı diğer Xiaomi aile üyelerine göre sağlam bir seramik kasaya sahip olan model, 4GB RAM ve 128GB alanla kullanıcısıyla buluşmaya hazırlanıyor. 1.585 TL satış fiyatıyla n11.com Elektronik kategorisinde yer alan cihaz, görünümüne estetik bir hava katan kavisli tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Snapragon 820, 4GB RAM ve 128GB alanla sahiplerine donanım ziyafeti çektiren Xiaomi Mi 5 PRO, 5.15-inç (1080 x 1920) IPS ekranı, biri doğal tonlu çift LED flaşa sahip 16MP‘lik ana kamerasıyla da göz dolduruyor. Elde tutuşu kolaylaştıran hafif kavisli olarak üretilen 2.5D cam, cihaz tasarımında dikkat çeken bir unsur olarak ön plana çıkarken Xiaomi Mi 5 PRO, aile üyelerinden seramik kasasıyla da ayrılıyor. Çift SIM kart desteği, parmak izi okuyucusu ve fiyat performans kıyasıyla rakipleri arasında yer edinecek olan Xiaomi Mi 5 PRO, 1.585 TL fiyatıyla n11.com‘da satışa sunuluyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 9 Hepsiburada’da Satışta!

Xiaomi Mi 9 Türkiye’de ilk defa Hepsiburada’da Yüksek teknolojiyi uygun fiyatla buluşturan Xiaomi markasının yeni …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!