Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Xiaomi Amazfit Akıllı Saat Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu

Xiaomi Amazfit Akıllı Saat Fiyat ve Özellikleri Duyuruldu

Xiaomi’nin Akıllı Saati Amazfit n11’de

Fiyat-performans canavarı cihazlarıyla tanınan Çinli Xiaomi’nin donanım özellikleriyle dikkat çeken, sportif görünümüyle beğeni toplayan akıllı saati Xiaomi Amazfit, e-ticaret platformu n11.com’da 649 TL’den satışa açıldı.

Çinli üretici Xiaomi, Amazfit adıyla piyasaya sunduğu akıllı bilekliğin ardından bu kez yine aynı isimle çıkardığı akıllı saatle dikkat çekiyor. Giyilebilir ürünler pazarına yeni bir üye ekleyen Xiaomi’nin fitness odaklı yeni saati Amazfit e-ticaret platformu n11.com’da 649 TL’den satışa açıldı.

Xiaomi Amazfit Akıllı Saat Özellikleri ve Fiyatı

Çizilmelere karşı dayanıklı seramik malzemeyle kaplı yuvarlak şık tasarımlı Amazfit, 300 x 300 piksel çözünürlüğünde 1.34 inç ekran, 1.2 Ghz işlemci, 512 MB RAM ve 4 GB dahili depolama alanıyla birlikte geliyor. 200 mAh gücündeki bataryası GPS sürekli açık tutulduğunda 35 saat kullanım ömrü sunan saatin arka bölümü ise kalp ritmini anlık ölçebilen sensörü taşıyor. Suya ve toza dayanıklı Amazfit, MiFit uygulamasıyla entegre çalışıyor. Xiaomi’nin yeni akılısı 649 TL’den n11.com’da satışa sunuluyor.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!