Giriş / Bilgisayar / Windows 10 Stabil Çalışmıyor Uyarısı !

Windows 10 Stabil Çalışmıyor Uyarısı !

Firmalardan Windows 10 Stabil Çalışmıyor Uyarısı Geldi

Bazı PC satıcılarının Windows 10 üzerindeki şikayetlerden yorulduğu ve bu sebeple Windows 8.1 e geri dönüş çağrısı yaptığı tespit edilmiş durumda.

TechRadar’ın iddiasına göre Dell ve HP gibi firmaların teknik destekte yetemediği Windows 10 ile baş edemedikleri gözlemlenmiş. Firmalar Windows 8.1 e geri dönün önerisiyle Windows 10’u baltalayacı açıklamalarda bulunmuş.

Teknik destek personeline zor anlar yaşatan Windows 10, sorunlarıyla da bezdirmiş gibi duruyor. Yeni bir işletim sistemine geçmenin kumar sayılabileceğini düşünenlerin sayısı da bir hayli fazla. İlerleyen zamanlar bize Windows 10’un daha stabil bir yapıya bürüneceğinin habercisi fakat o zamana kadar mevcut sistemlerde kalmak sizler için bir tercih gibi görünüyor.

Sahibi bulunduğunuz donanımın daha verimli çalışması için alınan kararlar Windows 10 cephesinde nasıl bir hamle doğuracak yakında göreceğiz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Acer Nitro VG0 Tüm Hızıyla!

Acer Nitro VG0 Serisi Monitörlerle Oyun Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Profesyonel ya da amatör tüm …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!