Giriş / Teknoloji / Windows 10 Creators Update Geliyor

Windows 10 Creators Update Geliyor

Windows 10 İçin Büyük Güncelleme Windows 10 Creators Update 2017’de Sunulacak!

Anniversary Update’in ardından en büyük güncelleme kabul edilen Creators Update 3 boyutlu nesneleri, oyunları ve sanal gerçeklik üzerinden “herkes için 3D” sloganıyla çıkacak.

3 boyutlu Microsoft office deneyimi ile Microsoft PowerPoint üzerinde grafiksel anlamda birçok yeniliğin 3 boyutlu hali  ortaya konacak. Yapılan tanıtımda üzerinden meyveler sarkan ve dönebilen bir ağaç slaytı gösterilmişti.

creators update

Windows 10 Creators Update Telefonunuzla Çalışacak!

Ayrıca 3 boyutlu model yakalama ile birlikte telefonunuzun kamerasını kullanmak suretiyle fiziksel nesneleri 3 boyutlu olarak dijital ortama aktarmanız bu güncelleme ile sağlanmış olacak.

Paint 3D ile yapılan 3D modeller açılıp boyutlar çözülerek 2 boyut ya da tek boyut çizim yazma gibi tekniklerde bu güncellemenin en büyük hamlelerinden.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Temassız şarj ünitesi

Durakta Telefon Şarj Ettiniz mi ?

Otobüs Duraklarında Telefon Şarj Edebilirsiniz Bir süredir metrobüs ve otobüs hatlarında USB girişlerine dikkat etmişsinizdir. …

Bir cevap yazın