Giriş / Mobil Uygulama / Whatsapp İndirme Özelliği İle Gündemde!
whatsapp video
whatsapp video indirme özelliği

Whatsapp İndirme Özelliği İle Gündemde!

Whatsapp İndirme Özelliği ile Yeniden Gündemde

Whatsapp İndirme Özelliği  :Sosyal medya devi Whatsapp yeni bir özelliği sunmaya hazırlanıyor, Daha önceleri GIF gönderme özelliğini sunmuş en son olarakta görüntülü görüşme yapabilmeyi hem iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.

Yeni edinilen bilgilere göre Whatsapp‘a yeni gelmesi beklenen özellikle artık videoları indirip izleyebileceksiniz. Stream mantığı ile çalışacak olan bu özellik sayesinde karşı taraftan gönderilen videoyu indirdiğiniz andan itibaren izleme imkanınız olacak.

Bu özelliğin asıl amacı kotalı ya da düşük indirme hızına sahip kullanıcıların kotalarınca yükleme ya da bekleterek yükleme yapabilmelerini sağlayacak. İndirdiğiniz kadarını izleyebileceksiniz.

Bu arada Whatsapp Görüntülü Görüşme ile geribildirimleri nasıl buluyorsunuz ? Sizce benzeri sosyal medya mecraları ile kıyaslandığına görüntülü görüşmenin kalitesini nasıl buluyorsunuz ?

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Uygulaması Geliştirildi

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Anlık Uygulaması Mitsubishi’den Mitsubishi Electric Sosyal Medya İçin Canlı Video Kayıtlarında …

Bir cevap yazın