Giriş / Mobil Uygulama / Whatsapp Görüntülü Görüşme Başladı!

Whatsapp Görüntülü Görüşme Başladı!

Artık Whatsapp Görüntülü Görüşmeye Hazırız!

Whatsapp bir süredir beta ile çalışmalara tam gaz devam ettiği görüntülü arama özelliğini ekledi. Henüz siz görüntülü arayamıyorsanız Wi-Fi üzerinden en son güncellemeyi almalısınız. Görüntülü görüşme ve benzeri uygulamaların başında gelen Messenger uygulamasının yerini Skype ile birleştirmesi görüntülü sohbet konusunda lider konumda.

Whatsapp ise yazışmaya yönelik yönüyle 1 milyarı aşkın kullanıcısıyla rekabetin içinde olacağını daha önceleri de belirtmişti.

whatsapp video

Whatsapp üzerinden görüntülü arama nasıl yapılır?

Görüntülü arama yapmak için whatsapp kişi listenizden görüşmek istediğiniz kişiyi seçin. Daha sonra sağ tarafta bulunan ve sesli aramada kullanılan telefon simgesine tıklayın. Telefon simgesine tıkladığınızda ekranın ortasına bir bildirim ekranı düşecek ve bu ekranda “sesli arama” ve “görüntülü arama” diye  2 seçenek bulunuyor. Artık görüntülü görüşebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Uygulaması Geliştirildi

İstediğiniz Dile Anlık Çeviri Anlık Uygulaması Mitsubishi’den Mitsubishi Electric Sosyal Medya İçin Canlı Video Kayıtlarında …

Bir cevap yazın