Giriş / Kulaklık-Ses Sistemleri / Vinci Akıllı Kulaklık ile Sadece Komut Verin!
vinci akıllı kulaklık bir yapay zekaya sahiptir

Vinci Akıllı Kulaklık ile Sadece Komut Verin!

Hey Vinci Demekle Sizi Algılayan Vinci Akıllı Kulaklık

Vinci, elle telefonunuzdaki şarkıları seçmek uygun olmadığında müziğinizi kontrol etmenizi sağlar. Ne yaptığınızın önemi yok – yürürken, koşarken veya gidip gelirken – Vinci’ye dinlemek istediğiniz şarkıyı veya sanatçıyı tam olarak söyleyebilir, belirli bir türe veya ruh halinize söyleyebilir veya Vinci’nin sizin için bir şarkı seçmesine izin verebilirsiniz.

Sesle kontrollü ve hands-free olan Vinci sizi müzik istekleri, bilgi, yönergeler, yerel mekan önerileri, hatırlatıcılar ve çok daha fazlasına bağlar. Vinci’nin yardımına ihtiyacınız olduğunda basitçe “Hey Vinci” deyin veya dokunmatik ekranı basılı tutmak için tek bir parmağınızı kullanın; Vinci anında sesli komutunuzu anında size yardımcı olacak şekilde tanıyacaktır.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Spotify, Amazon Prime Music veya SoundCloud ile şarkı dinleyin.

Vinci bağımsız bir cihazdır, bu nedenle cep telefonunuza bağlanmak ya da arama yapmanıza gerek yoktur. Koşu, seyahat veya işe gidip gelirken tam özgürlüğün tadını çıkarın.

Vinci, çevre gürültüsünü arzu edilen sesi filtrelemek için çift mikrofonlu gürültü azaltma teknolojisini de kullanıyor ve gürültülü ortamlarda ses tanıma özelliğini geliştirir.

Vinci’nin Teknik Özellikleri;

Vinci, Android platformunda inşa edilmiş güçlü bir çift çekirdekli ARM Cortex-A7 işlemci, 16 ila 32 GB depolama alanı ve kendi işletim sistemine sahip bağımsız bir cihazdır. Vinci’nin platform teknolojisi bulutta inşa edilmiştir ve doğal dil işleme ve yapay zeka ile güçlendirilmiştir, bu nedenle konuşma modellerinizden ve tercihlerinizden öğrenerek daha akıllı olur ve hafızasına aldığı diyaloglarla size çok daha yardımcı olur .Makine öğrenme algoritmaları sayesinde Vinci ne kadar çok giyerseniz, o kadar akıllınır ve kişiselleştirilebilir bir kulaklığa sahip olursunuz.

Başlangıç olarak 129 dolardan indiegogo üzerinden fonla sahip olunabilen bu akıllı kulaklığa buradan sahip olabilirsiniz.

 

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yeni Logitech G PRO X Karşınızda!

Yeni Logitech G PRO X oyun kulaklığı Blue VO!CE teknolojisiyle profesyonel seviyede işitme ve konuşma …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!