Giriş / Basın Bülteni / Uygun Fiyat Php Tabanlı Site mi Lazım ?

Uygun Fiyat Php Tabanlı Site mi Lazım ?

En uygun fiyata Php Tabanlı Site Tasarımı Yaptır

Birçok insanın çok az bildiği bir sitedir bu. Sitenin kuruluş amacı internet üzerinden insanlara para kazandırmak oturdukları yerden kazanç sağlamaktır. Öncelikli amacı sosyal medya mecralarından takipçi satın almak için hazırlanmış bir sitedir.  Php Tabanlı Site Tasarımı sitesinden instagram üzerinden bir butik hesabınız varsa ya da internet üzerinden birşeyler satışı yapıyorsanız hatta bütün bunlara gerek bile kalmadan sadece takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız başvurabileceğiniz en kullanışlı sitedir. Sitenin temeli insanların yeteneklerini internet üzerinden sergileyebileceği bir alan.

Site hakkında yapılan olumsuz yorumların başında yeteneklerinin ucuza gittiği yazıyor fakat belki de bu site olmasa insanlar yeteneklerini sergileyemeceklerdi bile. Zaten bireyler yeteneklerinin fiyatlarını kendileri belirliyorlar. Mesela harika bir şiir yeteneğiniz var yazdığınız şiirleri parayla satabiliyorsunuz. Besteler ve söz yazarlığı yapıyorsanız diyelim ki ve bunu normalde kimle paylaşabilirsiniz yani hangi sanatçıya kolay kolay ulaşıp derdinizi anlatıp size para karşılığında yetenek değerlendirmesi yapsın. Neredeyse imkansız ama bu site aracılığıyla birilerine ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanında elinizde çocuklarınızla ailenizle sevgilinizle arkadaşlarınızla harika fotoğraflar var diyelim o kadar yetenekli insanlar var ki  bu fotoğrafları size harika bir şekilde birleştirip albüm ve ya klip şeklinde dosyalar yapabiliyorlar. Sizin için digital ortamlarda grafik tasarımı yapan kişiler var site de. Resimlerinizi karikatüre çevirip yollayanlar var. Sadece resim üzerinden değil mesela spofity üyeliği istiyorsunuz ama bu hesabı uygun fiyatlara kullanmak için aile paketi var ve 10 kişiden oluşuyor. Sizde 10 kişi bulamıyorsunuz hemen www.sadeceon.com sitesi üzerinden ortak bir guruba giriş yapabiliyorsunuz.

Bir işletmeci iseniz ya da ticaretle uğraşıyorsanız işletmeniz için bir web sitesi kurmanız gerekiyorsa bu işi yapan birine gittiğinizde sizden çuval dolusu paralar talep ederlerken bu site üzerinden çok uygun fiyatlara işinizi yaptırabilirsiniz. Evet emeğin fiyatını düşürüyorlar. Ama tüketiciler için harika bir imkan. Bu işleri yapanlar alanlarında profesyonel değil aslında lisansları olanlarda var kendi kendini geliştiren yetenekli insanlar da var. Sadece iş için tıklayabileceğiniz bir site de değil üstelik. Kahve falı bile bakanlar var herkes yeteneğini yazıyor fiyatını da sayfanın üstünde belirtiyor. Kabul edip almak ya da almamak tamamen sizin elinizde. Ayrıca sitelerde yada makalelerde çeviriler bile yapan yetenekler var. İngilizce, Fransızca, Almanca , İspanyolca gibi daha aklınıza gelebilecek bir çok alternatifleriniz var. Düğün, nişan, sünnet organizasyonları için digital ortamda video hazırlama ve farklı farklı tasarımlarda davetiye bile tasarlayanlar mevcut.  Takı tasarımları, örgüler , çeyiz modelleri, danteller, oyalar aklınıza gelip gelemeyecek daha bir sürü yetenekler.

Sizin için kaliteli cv ler hazırlayabiliyorlar.  Hangi yeteneğin daha başarılı olduğunu Php Tabanlı Site Tasarımı Yaptır arayışındakiler için SadeceON’da sitenin en altına doğru indiğinizde puanlıyorlar. Yani oradan bakıp kimin alanında daha iyi olduğunu daha çok tercih edildiğini memnuniyet oranlarının daha yüksek olduğunu verilen paranın hak edilip edilmediğini görebiliyorsunuz. Fiyatları bütçenize uygun olanını seçip dilerseniz sosyal mecralar için takipçi satın alabiliyor dilerseniz de yeteneğinizi konuşturup normalde eskiyip gidecekken internet üzerinden ticaret yaparak büyük meblalar olmasada ufak ufak adımlar atıp para kazanabiliyorsunuz. Yani alan için de satan için de kullanışlı harika bir site.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Sevgililik Müessesine Yeni Adım Atmış Çiftlere Özel 14 Şubat Hediye Önerileri

Evet, yine o malum tarih yaklaştı. Belki yeni bir sevgili yaptınız, heyecandan ne alacağınızı bilemiyorsunuz …

Bir cevap yazın