Giriş / Programlar / Ücretsiz VPN Hizmetinde İlk 5 Nedir ?

Ücretsiz VPN Hizmetinde İlk 5 Nedir ?

Ücretsiz VPN Hizmetinden Faydalanmanız İçin İlk 5 En İyi

Gizli bir bağlantı ile şifrelenen engelli sitelere girişinizi sağlayabilirsiniz. Dns’lerin değiştirilerek artık eskisi kadar etkili olmadığını görmekteyiz.

Sizlere 2016’nın en iyi ücretsiz VPN hizmetini sunun ilk 5’ini açıklıyoruz.

cyberghostvpn

  1. CyberGhost VPN 6

Ücretsiz VPN hizmeti sağlayan CyberGhost  basit arayüzü ve IP adresinizi gizleyip istediğiniz lokasyonları seçmenizi sağlıyor. Sınırlı yani ücretsiz versiyonda Kanada veya Asya’daki sunucuları seçemiyorsunuz.

tunnelbearvpn

2.Tunnelbear

Tunnelbear kullanım olarak en basit VPN hizmeti sağlayan bir uygulama olmanın yanında Hong Kong’tan Norveç’e kadar verilerinizi yönlendirebileceğiniz birçok sunucu hizmeti sunuyor. Ücretsiz sürümde Avustralya ve Hindistan noktalarını kullanamıyorsunuz.

Ücretsiz kısımda ufak bir kısıtlama sunulmuş. Ayda 500MB’lık kota hizmet ücretsiz olarak her zaman kullanamayacağınız anlamına geliyor.

vpnbook

3.VPNBook

VPNBook servisi daha fazla koruma isteyenler için iyi bir seçenek. Korumaktan kastımız gizlilik ve bunun için ek bir uygulama kullanmadan bu servisi seçebilirsiniz. Sunucularından üçü Avrupa bölgesinde ve Kuzey Amerika’da bulunuyor.

openvpn

4.OpenVPN

Diğer VPN hizmetlerininden farklı bir amaca hizmet eden uygulamanın evinizde kendi VPN sunucunuzu kurmak istiyorsanız iki kişiden daha fazlası bağlanabilmeliyse para harcamanız gerekecek.

browsecvpn

5.Browsec VPN

Sadece Chrome eklentisi olarak çalışan bu VPN hizmeti oldukça hızlı ve akıcıdır. Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen birçok ülke üzerinden bağlanıp IP gizlemenize olanak sağlıyor.

 

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

google chrome bizleri dinliyor

Google Chrome Bizi Her Dakika Dinliyor

Google Chrome Bizi Dinlemekten Vazgeçecek mi? Yapılan son güncelleme ile evimizde, iş yerimizde her alanda …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!