Giriş / Sosyal Medya / Twitterda O Anlar’ınız Olsun

Twitterda O Anlar’ınız Olsun

Yeni Bir Özellik Güncellemesi Twitterda O Anlar Oldu

Milyonlarca tweet’in bir gün içinde atıldığı sosyal medya platformu Twitter’ın yeni özelliği “Anlar” kullanıcılara sunuldu.

Anlar özelliğinde bulabileceğiniz anlar, dünya liderleri ya da ünlü isimler arasındaki diyaloglar, meydana gelen olayları o an paylaşan vatandaşlar, kültürel capsler, ya da herhangi bir müsabakanın sonuçlarına ilişkin canlı yorumlar, Anlar kısmında görüntülenebilir olacak. Twitterda O Anlar sizin yeni takip alanınız olabilir

Twitterda-O-Anlar-1

Twitter O Anlar Özelliği Nasıl Çalıştırılır.

Twitter uygulamanızda yeni yıldırım (lightning) ikonuna dokunduğunuzda önemli anlar’ın olduğu bir listeye ulaşacaksınız. Ekranınızı kaydırarak eğlence, spor, güncel gibi başlıklar ve daha birçok kategorinin önemli anlarına tanıklık yapabileceksiniz. Önemli anların içeriklerinde vine ve GIF animasyonlara da yer verilebiliyor. Çift dokunuşla anları favorilerinize ekleyebilir retweet’leyebilirsiniz.

Anlarda yer almak ve o kategorilerin birinde tweet’lerinizin anlarda olması ile ilgili kural ve standartları öğrenmek için buradan takip edebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp Neden Çöküyor?

Whatsapp Neden Çöküyor ? Diğer Sosyal Medya Araçları Bundan Neden Etkilendi ? Bugün öğle vakitleriyle …

Bir cevap yazın