Giriş / Mobil Oyun / Türk Pixel Shot 3D Oyunu Amerika da En Çok İndirilen Oyun Oldu

Türk Pixel Shot 3D Oyunu Amerika da En Çok İndirilen Oyun Oldu

İstanbul’lu Oyun Şirketi Rollic’in Pixel Shot 3D Oyunu Amerika da En Çok İndirilen Oyun Oldu

İstanbul Temelli Oyun Şirketi Rollic, Pixel Shot 3D Oyunu ile Amerika da En Çok İndirilen Mobil Oyun Oldu

İstanbul temelli oyun şirketi Rollic, kuruluşlarının üzerinden henüz 3 ay geçmişken, Ruby Game Studio ile birlikte yayınladıkları oyun Pixel Shot 3D ile Amerika’da top uygulama listesine girdi. Yayınlandığı hafta sonu 300.000’den fazla kullanıcıya erişerek aksiyon oyunları içinde 1. sıraya yükseldi. Amerika listelerinde tüm oyunlar içinde 6. sıraya çıkarken, tüm uygulamalar içinde de 7. Sırada yer aldı.

Pixel Shot 3D Yayınlandığı hafta sonu mobil oyunlar arasındaki rekabette öne geçip yüz binlerce oyuncunun dakikalarca oynadığı oyun, Shot 3D, hyper-casual oyun türünün başarılı örnekleri arasındaki yerini aldı. Rollic ve Ruby Game Studio ortaklığı ile yayınlanan oyun geçtiğimiz hafta sonu Amerika’da en çok indirilen 6. oyun olurken, aksiyon oyunları içinde ilk sırada yer aldı.

Kullanıcıların topları atarak renkli küpleri devirdikleri oyun, eğlenceli arayüzü ve titreşim efektleri ile yarattığı görsel dünyanın içinde bir o kadar da gerçekçi. Tek parmak ile ekrana dokunarak kolaylıkla oynanmasıyla özellikle toplu taşıma araçları kullananlar için boş zamanları değerlendirmenin eğlenceli yollarından biri.

Rollic kurucu ortaklarından Burak Vardal oyunun başarısını; “Kullanıcıların ellerinden bırakamayacakları bir oyun yaratmak için hem görsel hem de teknolojik efektleri en iyi şekilde kullanmaya çalıştık. Böylece Shot 3D hem izlemekten hem de oynamaktan keyif aldıkları bir oyun haline geldi. Bir hafta sonu içinde en çok indirilen oyunlar sıralamasında en üst sıraya taşımamızın da arkasında kullanıcılardan gelen talep yatıyor.” diyerek açıkladı.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yeni Pubg Mobile Güncellemesi Geldi!

MERAKLA BEKLENEN YENİ PUBG MOBILE GÜNCELLEMESİ GELDİ Royale Pass 9. sezonda dünyanın her yerinden savaşçılar …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!