Giriş / Mobil / Türk MMO Korsanlık Oyunu Son Korsan

Türk MMO Korsanlık Oyunu Son Korsan

Türk Yapımı MMO Korsanlık Oyunu Son Korsan’dan 19 Mayıs Sürprizi


Osmanlı denizcilik tarihinde yer alan gerçek savaş gemileriyle savaşma şansını sunan Son Korsan ile tarihin kapılarını aralayın!

Consala Games’in, hayatına tarayıcı tabanlı bir oyun olarak başlayıp daha sonra Android ve iOS platformlarına da çıkan korsanlık temalı oyunu Son Korsan‘ın, adını Osmanlı donanmasındaki kadırga sınıfı gemilerden alan yepyeni savaş modu Kadırga, oyunculara çok farklı bir savaş deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

Mürettebatınızı ellerinizle seçin, zaferi garantileyin

Son Korsan’ın bugüne kadarki oyun deneyimine farklı ve yeni bir tat katan savaş modu Kadırga, oyunculardan korsanlık becerilerini göstermelerini bekliyor. Tayfanın hayati rol oynadığı bu modda, doğru tayfayı seçerek kazanma şansınızı arttırabilir, kürek, forsa ve korsan tayfası alarak geminizin gücüne güç katabilirsiniz. Gemi mürettebatını mahkûmlar, maaşlı birlikler, korsanlar gibi alternatifler arasından seçerek ideal bir ekip oluşturabilir ve bu tayfayla rakip gemileri batırıp yağmalayabilirsiniz. Yalnız dikkat! Tayfanızdaki mahkûmlar düşman tarafına geçip sizi sırtınızdan bıçaklayabilir ya da maaşlı birlikleriniz savaş sonrasında sizi terk edebilirler. O yüzden mürettebatınızı oluştururken bu olasılıkları göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Son Korsan, öğrenmesi kolay fakat ustalaşması beceri gerektiren bir oynanışa sahip. Demir gülle, profesyonel gülle, zincirli gülle ve özel şarapnel güllesi gibi silahları doğru zamanda seçip doğru şekilde kullanmanızı gerektiren Son Korsan, oyuncuları stratejik kararlar vermeye zorlayarak kendi gemilerinin kaptanı olma hissini yaşatıyor. Üstelik Son Korsan‘ın tek bir kullanıcı hesabıyla oyunu tarayıcıda, Android ve iOS platformlarında oynamaya izin veren sistemi sayesinde oyunun eğlencesini gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

19 Mayıs’ta sosyal medya etkinlikleri ve hediyeler

Yepyeni Kadırga modunun yanı sıra Son Korsan’da 19 Mayıs gününe özel pek çok hediye ve etkinlik de oyuncuları bekliyor. Son Korsan’ın Facebook sayfasından katılabileceğiniz etkinliklerde özel yapım Son Korsan forması kazanma şansını yakalamak için çekilişe katılabilirsiniz. Ayrıca 19 Mayıs günü oyuna giren tüm oyuncular, 19.000 Organizasyon Güllesi, 9 Selit ve 9 Panzehir kazanacak. Gün boyu Son Korsandenizlerinde toplayacağınız Türk bayrakları ile oyun içi sürpriz hediyeler kazanarak oyun zevkinize zevk katabilirsiniz.

son-korsan-2

19 Mayıs’a özel paketler

Son Korsan, tüm bunların yanı sıra 19 Mayıs haftasına özel bir de paket sunuyor. Oyun içi markette bulabileceğiniz pakete 19.570 elmas yerine, yalnızca 12.000 elmas ile sahip olabilirsiniz. Dopdolu bu gülle paketinin içerisinde 700.000 Organizasyon Güllesi, 350.000 Alev Topu, 500.000 Buz Topu, 100.000 Asit Güllesi, 50.000 Zincirli Gülle, 500 Sis Topu ve bu güne özel 19 Selit bulunuyor. Bu malzemelerle denizlerin korkulan ismi siz olacaksınız.

Tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Son Korsan’a  Apple App Store’dan ve Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyun Hakkında

Oyuncularıyla ilk defa 2009 yılında buluşan Son Korsan, %100 Türk yapımı, online bir MMO korsanlık oyunudur. Yerli MMO kategorisindeki ilk oyun olan Son Korsan, oyuncularına Osmanlı deniz tarihinde yer almış gerçek savaş gemilerini ve korsan adlarını görme ve aynı zamanda İstanbul’un Fethi gibi oyun içi kültürel etkinliklere katılarak tarihi tekrar yaşama fırsatı sunuyor. Son Korsan 5’er kişilik iki takımın MOBA’da (Multiplayer Online Battle Arena) mekanikleriyle mücadele etmesine imkân tanıyan PvP modu ile takım ruhunu yüceltmeyi, rakibe karşı bir bütün olabilmeyi ve oyuncuların içindeki acımasız korsanı gün yüzüne çıkarmayı vaat ediyor.

7 dilde sunulan Son Korsan’ın 1 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Oyuncular, oyun içerisinde Osmanlı dönemine ait desenlerin ve tarihi ögelerin yanı sıra Galata, Topkapı, Kız Kulesi, Ayasofya gibi İstanbul’daki tarihi değerlere de rastlayabilmektedir.

Oyuna iOS, Android, Facebook, web tarayıcı dâhil olmak üzere tüm platformlardan ulaşılabilmektedir. Sonkorsan’ın resmi web sitesine buradan geçebilirsiniz.

Consala Games Hakkında

20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip tecrübeli isimler tarafından idare edilen Consala Games hem Amerika hem de Türkiye’de faaliyet gösteren ve iki ayrı şubeye sahip bir oyun firmasıdır. Consala’nın kendi kaynaklarıyla geliştirmiş olduğu Son Korsan ve MineFight oyunları toplamda 3 milyondan fazla oyuncuya ulaşmıştır.

Türkiye’nin tarayıcı tabanlı ilk MMO oyunu olan Son Korsan 2009’da geliştirilmiştir. Hâlihazırda binlerce kişinin oynadığı strateji oyunu MineFight ise 2008’de geliştirilmiştir ve tarayıcı tabanlı olarak ilk çıkan oyunlardan birisidir.

Şirketin hedefi, oyuncu etkileşimlerini ve geri bildirimlerini temel alarak oyunlarını yeni özellikler ve grafiklerle güçlendirmek ve yayınlamak üzere olduğu Titan Siege oyunu ile mevcut başarısını katlayarak sürdürmektir.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Galaxy A50 Ve A30 Ön Satışta!

Üstün Teknolojik Özelliklerinin Yanı Sıra Fiyatlarıyla da Dikkat Çekecek Yeni Galaxy A50 ve Galaxy A30’un Kampanyalı …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.