Giriş / Oyun / Super Mario Neden Sadece Dünyada
Super Mario

Super Mario Neden Sadece Dünyada

Süper Mario ile üç canı kalanların dünyasında neler oluyor ?

Evet çocukluğumuzun en önemli parçalarından biriydi Super Mario.

Super Mario

Kimimiz için şimdilerin popüler oyunu hala çok canlı. Süper mario üzerine o kadar çok versiyon çıktı ki. Nintendo adeta bir oyunun markasını geçen yüzünü izledi Super Mario’da. O bir musluk tamircisiydi ve sevdiği prensesi kurtarabilmek için dağ bayır koşturdu durdu. Kimi zaman ona yardımcı olan Luici vardı.

Yabancı bir oyun bloğunun neden mario hep dünya’da sorusuyla başlayan düşünce zamanla bir değişimin en büyük isteği oldu. Evet hep dünya üzerinde aradık prensesi, ya onu merkürde ya da venüs’te arasaydık. Super Mario yer çekimsiz ortamda ne yapardı. Nasıl bölümler oluşturulurdu.

Super Mario Space adı altında resmi olmayan flash oyunlar dışında şimdilik bir iz yok

Mario ata bindi, arabaya bindi, koştu yoruldu ama bir uzay mekiğinde de olabilirdi diyenlerin hazırladığı bu eğlenceli video ile farklı bir bakış açısı sunuldu. Bakalım belki de bu sefer prenses’i uzay boşluğunda bir yere kaçırırlar ve Super Mario onu kurtarmak için önce bir uzay mekiği bulmak zorunda kalabilir.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Pubg Lite Çıktı!

Herkese Pubg Lite! PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen …

2 Yorumlar

  1. Ne oyundu be çocukluğumuz mario nun prensese ulaşmasını sağlamakla geçti şimdi de ömrümüz hayatımızın prensesini bulmakla geçiyor. 🙂 tebrik eder başarılarınınızın devamını dileriz okuruz.net ailesi olarak

Bir cevap yazın