Giriş / Mobil / Sony Xperia X2 (2017) Görüntülendi

Sony Xperia X2 (2017) Görüntülendi

Sony Xperia X2  Mobil Dünya Kongresine Hazır!

Akıllı telefon üretimini durdurmayı düşünen Sony bir anda u dönüşü yaparak yeni modeli Sony Xperia X2 ile görüntülendi.

Bu yıl İspanya’nın Barcelona kentinde  Mobil Dünya Kongresi’nde yeni nesil akıllı telefonlarını sergilemek için hazırlanan Sony’nin yeni modeli internete sızdırıldı bile.

X serisi modelinde gördüğümüz  markanın kendi imzası olan Omnibalance tasarımıyla birlikte, çerçevesiz ve kavisli bir ekranla geleceğini söyleyebiliriz. Artık yeni nesil telefonların kalın çerçeveleri de incelmeye başlıyor. Xiaomi ve Sharp gibi modellerde neredeyse çerçevesiz ekranlı akıllı telefonlar sektörün bu konuda ilerleyişine ışık tutmuştu.

Söylentilere göre Sony Xperia X2‘de 4 GB RAM, Helio P20 yonga seti  ve arka kamerasının üçlü bir sensör üzerinde 23 megapiksellik bir görüntü sunması bekleniyor. Ön kameranında muhtemelen 16 megapiksel olacağını söyleyebiliriz. Bunların dışında hızlı şarj, parmak izi okuyucu, dahili ve harici belleklerin bir standart olacağını artık söyleyebiliriz. Son olarak 3000 mAh pil‘de olası iddialardan.

Dünya mobil kongresi ile çıkış tarihininde netleşeceğinden eminiz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın