Giriş / Mobil / Sony Xperia C5 Ultra Üstelik Çerçevesiz

Sony Xperia C5 Ultra Üstelik Çerçevesiz

Aileye Yeni Kardeş Yolda Sony Xperia C5 Ultra

Sony Xperia C4 ailesine yeni bir kardeş yolda gibi görünüyor. XperiaBlog‘un söylentisine göre Sony Xperia C5 Ultra oldukça başarılı görünüyor.

Sony-Xperia-C5-Ultra

Sony Xperia C5 Ultra’nın sağ ve sol kenarlığında herhangi bir çerçeve bulunmuyor. Yani görebileceğiniz en iyi çerçevesiz akıllı telefonlardan biriyle karşımıza çıkıyor.

5,5-inç 1080 piksel Full HD ekran 13 megapiksel arka ve ön kamera ve 2GB RAM ile gelmesi muhtemel bir akıllı telefondan bahsediyoruz. 16 GB depolama alanı yükseltilebilir Micro SD desteği var. Orta segment’in üst sınırlarında bulunan Sony Xperia C5 hakkında daha fazla bilgiye ancak Eylül ayındaki IFA expo fuarında öğrenebileceğiz. İşlemcisi  ve pili hakkında henüz bir bilgi bulunmazken, nano sim ve NFC protokolleri ile diğer standartlarla birlikte Android Lollipop ile gelmesi bekleniyor.

Görsellerde Muhtemel özellikleri anlatan açıklamalar yer alıyor.

Sony-Xperia-C5

Xperia-C5

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın