Giriş / Mobil Uygulama / Snapchat Android İçin Yeniden Düzenlendi!
snapchat android güncellemesi

Snapchat Android İçin Yeniden Düzenlendi!

Snapchat Android İçin Yeniden Tasarlandı

Snapchat  Android uygulamasını kullandıysanız geliştirilmeye açık bir çok eksik olduğunu görürsünüz.

Sayısız güncelleme yapmasına karşın hala Android işletim sistemine sahip amiral gemi  telefonlarda yavaşlıkla ilgili şikayetler bitmek bilmiyordu.

Bu tür durumlarda uygulamanın optimizasyon hataları  genelde akıllı telefonların yetersizliği olarak görülür. Örneğin bir telefon alırsınız ve kurduğunuz uygulamadan performans alamadığınızda genellikle uygulamayı değilde cihazı suçladığımız bir gerçek.

Neyseki 8 Nisan’dan bu yana yapılan güncellemeler ile birlikte işler daha iyiye gitmeye başladı. Android için tamamen yenilenmiş bir Snapchat versiyonu ile karşı karşıyasınız.

Artık IOS kadar başarılı ve pürüzsüz bir deneyim sunmayı hedeflerken Snapchat Ürün Başkan Yardımcısı Jacob Andreou röportajında söyle dedi;

Bu temel özelliklerle Android üzerine yeniden şekil almasıyla birlikte, bazı yenilikleri bazen IOS’tan önce görürseniz şaşırmayın.

Snapchat İndir

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Tiktok’ta İstenmeyen Yorumlar Filtrelenebilir oldu

TikTok’a yeni bir özellik geldi! Güncellemeyle birlikte kullanıcılar istemedikleri yorumları filtereleyebiliyor Popüler video uygulaması TikTok, …

Bir cevap yazın