Giriş / Mobil / Skype’nin Mobil Uygulaması Geliştirildi
Skype

Skype’nin Mobil Uygulaması Geliştirildi

Skype adına yeni güncelleme ve iyileştirmeler Microsoft tarafından yapıldı

Skype’nin kullanıcı şikayetlerini göz önüne alarak hazırladığı bir dizi güncelleme kullanıcılara sunuldu.

Skype

Mobil kullanıcılarının oluşturduğu şikayetlerin yoğunluğuna göre hazırlanan güncellemede iOS ve Android açısından farklı iyileştirmeler hazırlandı. Bilindiği üzere Skype Microsoft tarafından 8.5 milyar dolara satın alınmıştı. Microsoft bunun üzerine messenger uygulamasına veda ederek kullanıcılarını Skype platformuna taşıdı. Akıllı telefonların hızla gelişen yapıları bu dünya devini de taşımaya başlamıştı fakat mobil arayüz ile web arayüzündeki farklılıklar kullanıcılar tarafından yadırgandı.

Bunun üzerine değerlendirmeleri sonuçunda Microsoft yenilenen Mobil içeriklerini duyurdu. Android kullanıcıları için çevrimdışıyken bile dosya göndermelerine olanak sağlayan bir seçenek sunuldu. Bu Android kullanıcılarının en çok istekte bulundukları ya da şikayet ettikleri durum anlamına geliyor. Böylelikle listenizde görünmeden dosya gönderebileceksiniz. Kimse sizin çevrimiçi olduğunuzu farketmeyecek.

Skype

iOS kullanıcılarının oluşturduğu istek ve şikayetlerin liste başı mesaj güvenliği oldu. Bununla ilgili bazı güncellemeler içerek paket iTunes içeriklerine eklendi. Skype devamlı büyüyen yapısıyla bazı sıkıntıları da biraraya getiriyor. Ses kalitesi ile her zaman odak olan programın günümüzdeki yoğunluğundan olsa gerek sıklıkla kopmalar yaşanabiliyor olmasını da biz şikayet ederek bildiriyoruz. İyi sohbetler dileğimizle

Mobil Skype

Android için

iOS için

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Galaxy A50 Ve A30 Ön Satışta!

Üstün Teknolojik Özelliklerinin Yanı Sıra Fiyatlarıyla da Dikkat Çekecek Yeni Galaxy A50 ve Galaxy A30’un Kampanyalı …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.