Giriş / Programlar / Skype Kullanıcı Hesabı Gerektirmeyecek

Skype Kullanıcı Hesabı Gerektirmeyecek

   Kayıtsız Skype Kullanıcı’sı Olunabilecek

Skype Kullanıcı

   Microsoft’un bünyesine katılarak Messenger ağını da için alan Skype devasal bir iletişim ağının lideri oldu.

Günümüzde artık pek çok insan telefon numarası yerine ip numaraları, skype adreslerini vb.. iletişim protokolleriyle buluşuyor. Skype üzerinden iş görüşmeleri, toplantılar ve konferanslar da geliştirilmiş Skype Business Kit gibi sistemlerle sağlanmakta.

Peki herkesin bir skype adresi edinmek gibi zorunluluğu var mı ? Eskiden vardı ama şimdi bu durum kalktı. Windows, Mac ve Web sürümünde çalışan bu yeni özellik sayesinde kullanıcı kayıtlı olmadan benzersiz bir bağlantı oluşturup bu bağlantı linkini konuşmaya ya da görüntüye katılacak kişiye gönderebilecek. Biraz çetrefilli gibi görünse de bu bir alternatif. Mail üzerinden link yollanacak ve Skype üzerinden iletişim sağlanabilecek.

Skype ekibi henüz test ettiği sistemi kullanıcalara sunmamış olsa da kişi listesinin üst kısmında + Yeni düğmesine tıklayarak  “https://join.skype.com” bağlantısını paylaşmak istediği kişiye göndererek iletişime geçilebilecek.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Whatsapp Neden Çöküyor?

Whatsapp Neden Çöküyor ? Diğer Sosyal Medya Araçları Bundan Neden Etkilendi ? Bugün öğle vakitleriyle …

Bir cevap yazın