Giriş / Mobil / Samsung Yeni TouchWiz’ler mi Geliyor ?
Samsung

Samsung Yeni TouchWiz’ler mi Geliyor ?

Samsung’un Yeni Arayüzleri Sızdırıldı.

Mavi’den kurtuluyor muyuz ? Samsung Yeni TouchWiz’lerle bu mümkün mü ?

Samsung Yeni TouchWiz

Samsung’un hastalık derecesinde maviye olan yatkınlığını kullandığımız cihazlarda görmekteydik. Renk skalasında hep bir mavi üstünlüğü mevcuttu. Sebebini düşündüm de günümüzdeki popüler uygulamaların ağırlıklı tonları mavi hatta sadece mavi gibi. Örneğin Facebook mavi ağırlıklı,Skype deseniz öyle, Twitter kuşu da mavi ve hatta bir döneme damgasını vuran Messenger uygulaması da..

Görüldüğü gibi mavi rengin bağımlılık yapıcı bir etkisi mevcut. İnsan üzerindeki etkileri nedir, ne değildir tartışılacak olsa da mavi’ye müptelayız.:)

Samsung’un Dünya Pazarında katettiği yol bir hayli kilometreler aldı ve neredeyse pazarın lideri konumunda.

Samsung Yeni TouchWizler

Nasıl bağlasak Samsung’un yeni arayüzlerine bilemedim ama durun buldum sanırım.:) Mavi ile bağımlılığı sağlayan Samsung görevini tamamladı artık istenilen özelleştirmelere daha da açık bir firma var karşımızda.

Antonio Monako adlı bir İtalyan teknoloji gazetecinin iddiasına göre Samsung TouchWiz’lerle yani yeni arayüzlerle bizi karşılamaya hazırlanıyor.

Samsung’un bu gelecek güncelleme ile gelmesi beklenen Arayüz Temalarının ikon ve duvar kağıtlarından oluştuğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte temaların aksiyon hareketlerinde bir değişiklik olup olmayacağından bahsedilmemiş.

Samsung’un Yeni TouchWiz ‘lerinin  bir kısmını Google Marketten satacağı söyleniyor. Galaxy A serisinin Çin versiyonlarında bu temalardan bazı örnekler sızdırılmış durumda.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!