Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Samsung Galaxy Watch Karşınızda

Samsung Galaxy Watch Karşınızda

Samsung Galaxy Watch Satışa Açıldı

Uzun pil ömrü ve dayanıklılığıyla öne çıkan Samsung’un yeni akıllı saati Samsung Galaxy Watch, n11.com’da satışa açıldı. 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı modeliyle Samsung’un yeni İkili Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı’nın desteklediği Galaxy Watch, Pembe Altın, Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle satışta.
Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı saati Samsung Galaxy Watch farklı renk seçenekleri ve şık dizaynıyla satışa sunuldu. Uzun pil ömrü ve dayanıklılığıyla öne çıkan saatin 42 mm modeli 1.999 TL, 46 mm modeli ise 2.199 TL fiyatlarla n11’de satışa sunuluyor. Ayrıca Galaxy Watch’u 17 Eylül tarihine kadar satın alacak kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış kampanya kapsamında 399 TL değerindeki Galaxy Watch Uyumlu Kablosuz Şarj Cihazı ve 189 TL değerindeki ilave kayış hediye ediliyor.

Samsung’un yeni İkili Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı’nı destekleyen, 42 mm’lik modeli ile 45 saatten fazla, 46 mm’lik modelde ise 80 saatin üzerinde pil ömrü sunan akıllı saat Corning’in Gorilla DX teknolojisi ile korunuyor, böylece suya dayanıklı olan cihaz askeri düzeyde dayanıklılık da sunuyor. Yeni Galaxy Watch, yaşanan bir yüksek stres düzeyini otomatik olarak tespit ettiğinde, kullanıcısının rahatlaması için nefes egzersizleri öneriyor. Bunun yanı sıra hava durumu, ajanda ve sağlık gibi konularda günlük özetler veriyor, iyi bir uyku için analiz yapıyor. Pembe Altın, Siyah ve Gümüş renk seçenekleri olan akıllı saatin 42 mm modeli 1.999 TL, 46 mm modeli ise 2.199 TL fiyatlarla satışta.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!