Giriş / Oyun / Rockstar Games Kampanyası 4 TL’ye GTA

Rockstar Games Kampanyası 4 TL’ye GTA

Bayramda Rockstar Games Kampanyası

Rockstar Games Kampanyası

Bayramda San Andreas’tayız Çünkü Voidu’nın kampanyalı GTA serilerinin fiyatlarını duyunca şaşıracaksınız. Bugün başlayan kampanya ile birlikte Grand Theft Auto serisi ile başlayan tüm indirimlerden faydalanabileceksiniz.

İndirim demek doğru olmaz bir fırsat demeliyiz. Çünkü indirim örneğin 100 TL’ye satılan bir ürünün size çeşitli iskontolar ile 80 TL’ye inmesidir.

GTA III‘ için sadece 4 TL ödeyebileceğinizi biliyor musunuz ?

Pekala bu seriyi oynadınız o halde daha kampanyanın asıl hatlarına doğru ilerleyelim. Bayramda San Andreas demiştik, GTA San Andreas‘ı sadece 5 TL’ye satın alabilir. GTA IV ise 7 TL’lik ödemeniz ile sisteminize indirilir olacaktır. Ödeme gerçekleştikten sonra Voidu’nın panelinden satın aldığınız oyunu indirebilirsiniz.

Ayrıca ana oyuna eklenen 26 saatlik ek oyun yamasını isterseniz de Episodes From Liberty City eklentisini de GTA IV Complete Edition adı altında 8 TL’lik Voidu farkıyla bulacaksınız.

29 Eylül’e kadar sürecek olan bu kampanya  süresince Son seriyi yani  GTA V ‘i ise 145 TL yerine 116 Tl’den Voidu üyelerine sunulacağını unutmayın.

Voidu üzerinden diğer oyunların indirimli fiyatlarına bakacak olursak;

L.A. Noire: The Complete Edition: 8 TL

L.A. Noire (standard SKU): 7 TL

L.A. Noire DLC Bundle: 4,5 TL

Max Payne :4 TL

Max Payne 2: The Fall of Max Payne: 4 TL

Max Payne 3: 7 TL

Max Payne 3 Rockstar DLC Pass: 5 TL

Midnight Club 2: 4 TL

 

 

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Pubg Lite Çıktı!

Herkese Pubg Lite! PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen …

Bir cevap yazın