Giriş / Giyilebilir Teknoloji / ROAME ZEROS, Fren Işığı Bulunan Motorsiklet Ayakkabısı

ROAME ZEROS, Fren Işığı Bulunan Motorsiklet Ayakkabısı

Bu Ayakkabılar Sizi Korur: ROAME ZEROS

Dünyanın en konforlu, şık ve teknolojik olarak gelişmiş motosiklet ayakkabısı ROAME ZERO, motosikletinize kablosuz olarak bağlanan dönüş sinyali ve fren lambası bulunan teknolojik bir ayakkabıdır.

Motosiklet ayakkabıları güvenli olmalı, ancak rahatsız edici, hantal, rahatsız edici ve modası geçmiş olmamalıdır.

Firma; “Son üç yıldır nihai motosiklet ayakkabısını tasarladık ve böylece konfor ve stil vazgeçmeden güvenli bir şekilde binebildik. ROAME ZERO, günlük yaşam tarzınıza uyan bir motosiklet ayakkabısı olacak şekilde tasarlanmıştır.” diye tanımladı.

Darbe koruması için en yeni teknolojiyi kullanarak, elektroniği arttırılmış sürücü görünürlüğü için entegre edilen ROAME ZERO, bir motosiklet ayakkabısının olması gereken her şeyi kendinde barındırır.

Wireless teknolojisi ile motorsikletinize monte ettiğiniz kutu sayesinde ayakkabınız eşleşir ve dönüşlerinizde sinyal verir, fren yaptığınızda fren lambasını yakar. Tek yapmanız gereken wireless kutusu ile eşleştirip motorsiklet ya da bisikletinize binmektir.

İster motorsiklet, ister bisiklet, isterseniz günlük yaşamınızda da bu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Kickstarter projesi olarak sunulan ROAME ZERO ön ödeme fonuyla üretim bekliyor.

 

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

Bir cevap yazın