Giriş / Mobil / Redmi Note 7 Türkiye Lansmanıyla Duyuruldu!

Redmi Note 7 Türkiye Lansmanıyla Duyuruldu!

Redmi Note 7 Fiyat ve Özellikleriyle Duyuruldu

Redmi Note 7, 6.3 inçlk damla ekrana sahip, Full HD çözünürlüğe sahip. 1.95 mm çerçeveye ile oldukça ince olduğunu görüyoruz. Ultra parlak mod, gün ışığı ve okuma modu da ayrıca geliyor.

2.5 Glass 5 bir ekrana sahip Redmi Note 7 dayanıklılık testleri sunduğu video ile gövde gösterisi yaptı. Video’da Note 7’nin üzerinde tepinen insanlar dışında telefonun ceviz kıracağı şeklinde kullanıldığı da görülüyor. Sunumu yapan mi görevlisinin bunu evinizde denemeyiniz demesi de manidar olabilir 🙂

Renklerde,Neptün mavisi, Nebula kırmızısı  gibi parlak ve ışıltılı bir telefon görüyoruz. Snapdragon 660 işlemci kullanan cihazın 4 GB RAM 128 GB hafızaya kadar yükseltilmesi mümkün. 4000 mAh pile sahip.

redmi note 7 fiyatı

Quick Charge 4.0 teknolojisi ile sunulurken Usb Type C bulunuyor. Note 7’de aynı zamanda kızılötesi bulunuyor Kumanda mi ile istediğiniz cihazı kontrol edebilirsiniz.

Note 7’nin 48 megapiksellik kamera ile diğer rakiplerinin fiyat performans olarak oldukça üstte olduğu bir özellik. Yapay zekanın önde olduğu 13 megapiksel bir ön kamera karşılıyor bizleri. Ön kameranın dikkat çekici modlarında ise; güzelleştirme, portre selfie, sahne algılama ve yüz kilit açma bulunuyor.

Lansmanda  dünyanın en iyi ilk 4 telefon üreticisi olduklarını belirtirken bazı karşılaştırmalarda dikkat çekti, Bazı büyük firmaların yükseliş ve sermayeleri ile Mi firmasının yükseliş ve sermayesi kıyaslandığında çok kısa sürede muazzam bir yükselmeden bahsetmek ve buna bir ticari rekor demek yanlış olmaz.

4000 mAh Bir Pille Redmi Note 7’de Neler Yapabilirsiniz ?

  • 13 saat video oynatma
  • 149 saat müzik dinleme
  • 7 saat oyun oynama
  • 251 saat bekleme süresi
  • 22 saat okuma
  • 23 saat konuşma

Redmi Note 7 Fiyatlandırma;

4 GB RAM  64 GB dahili depolaması ile Redmi Note 7 1999 tl’den ülkemizde sunulurken;

4 GB RAM 128 GB dahili hafızası ile; 2349 tl den satışa sunuldu.

Fiyat ve performansta rakiplerine fark atarken, bununla ilgili bir görsel lansmanda paylaşıldı. Fiyat performans grafiğine aşağıdan bakabilirsiniz.

Redmi Note 7

Siz Redmi Note7‘yi nasıl buldunuz ? Fiyat performans ürünü olarak yeterince başarılı mı ? Bu da olsaydı çok iyi olurdu diyebileceğiniz bir özelliği bizimle paylaşmak ister misiniz ? O halde alt kısımdan yorumlayarak bize destekte bulunabilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın