Giriş / Mobil Oyun / Pubg Gerçek Oldu!
pubg gerçek video

Pubg Gerçek Oldu!

Pubg Gerçek Dünya’ya Taşındı!

1 milyarı aşkın kullanıcı  400 milyonu aşkın kayıtlı üye ile birlikte günde 87 milyon kişinin oyun oynadığı Pubg gerçek dünya’da canlandırıldı.

Sercan Akcayar adlı youtuber henüz yeni olmasına rağmen sosyal medya da yeni yeni paylaşılan ve birçok kitleye hitap etmesi beklenen dünyaca ünlü oyunu bir mizansele taşıyarak şantiye alanında arkadaşlarıyla gerçekleştirdi. Pubg saraylar, gerçek hayatlar adını verdikleri video yaklaşık 2 bucuk dakika sürüyor.

Paraşütten atlarken, yumrukla ya da silahla öldürürken, yaralıya sağlık basarken; çorba parasını arayan arkadaşlar oldukça keyifli bir video ortaya çıkarmışlar. Montajda orjinal Pubg ses efektleri kullanılan videoda oyuncular yeteneklerini konuşturuyorlar.

Araçlarında kullanıldığı Pubg videosunda motorsikletle çatışırken bir anda karşımızı renault toros bir araba arkasında ellerinde ağır makineli silahlarla çatışmada olan oyuncuları görüyoruz. Ayrıca bir backstage yani kamera arkası videosu da bulunmakta.

Pubg 2’ninde hazırlıklarına başlayan gençlere mutlulukları daim olsun diyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=Z7lmxY41xUY

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Yeni Pubg Mobile Güncellemesi Geldi!

MERAKLA BEKLENEN YENİ PUBG MOBILE GÜNCELLEMESİ GELDİ Royale Pass 9. sezonda dünyanın her yerinden savaşçılar …

Bir cevap yazın