Giriş / İnternet / Projeniz Var Ama Maliyetler Korkutuyor ?

Projeniz Var Ama Maliyetler Korkutuyor ?

Fikriniz Geldi Ve Projeniz Var !

Günümüzde artık herkesin bir projesi bulunuyor. Fakat bu kadar çok projenin düşünsel olarak üretimi, fiziksel olarak aynı etkiyi bulamıyor. Projenin neden çöküş yaşadığının en önemli belirtisi, sermaye ya da sizin için özel sandığınız projenin genele arz ettiğinde talep edilmemesi durumu.

Bununla ilgili olarak maliyet sıkıntısı çekenlerin projelerini sunduğu bazı ön ödemeli satış yaptıran siteler var. Kickstarter, indiegogo gibi proje sunum sitelerinin başarısı ve üyelerinden çıkardığı başarıları saymakla bitiremeyiz.

Projeniz var

Ülkemizde de neden olmasın denerek açılan ve Turkcell desteğini de arkasına alan arıkovanı adlı oluşum, proje sahiplerini sevindirecek. Yapılan projelerin hayata dönüştürülmesi için gerekli olan maliyetin ön ödeme olarak ödenebileceği sistemde, ön ödemeyi yapan kişiler proje ürünlerine daha uygun fiyattan sahip olabilecekler.

Burada dikkat edilmesi gereken tek şey, ülkemizde bu tür sistemlerin denetimlerinin doğru yapılması ve kullanıcıların mağdur edilmemesidir.

Haydi o zaman projelerimizi projelendirelim (=

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Youtube Masal Dönemi Başladı!

Youtube Masal ile Artık Uyumadan Önce İnterneti Uyumak İçin Kullanacak Çocuklar     Türkiye’nin uyku …

Bir cevap yazın