Giriş / Mobil / Pokemon GO Türkiye de Ne Zaman Olacak ?

Pokemon GO Türkiye de Ne Zaman Olacak ?

Sadece Birkaç Ülke İle Sınırlı Olan Pokemon GO Türkiye’de Ne Zaman Marketlerdeki Yerini Alacak ?

Dünya üzerinde bir çılgınlığa imza atan oyunun sadece 3 günde 9 milyar dolarla THY bütçesini üçe katladığını bilmeyenler yoktur herhalde.

Pokemon Nintendo’ya çıktığı günden bu güne belki de en büyük patlamayı yaptırmış durumda. Şu an sadece Mobil üzerinden oynanabilen oyunun henüz ülkemizde kullanımı bulunmuyor. Fakat üçüncü parti uygulama ve internet üzerinden verilen indirme linkleriyle Pokemon GO Türkiye’deki kullanıcılara sunuluyor.

Bu oyunu indirirken uygulamanın ne derece legal olduğu konusu da akibetini koruyor. Sms, kredi kartı, mesajlaşma, telefon rehberi gibi birçok alanda izin isteyen uygulama insanları tedirgin etse de merak edip indirenlerin sayısı da haylice fazla.

Risk etmemek için beklemenizi öneririz. Bir oyun adına kredi kartı bilgilerinizden olabilir, yazışmalarınızın gizliliğini ya da fotoğraflarınızın mahremiyetini kaybedebilirsiniz.

Pokemon Go Türkiye’de Yok, Resmi Olarak Hangi Ülkelerde Oynanıyor ?

Pokemon’u zirveye ulaştıran ülkeler; Yeni Zellanda, Avusturya, Amerika, İtalya, İngiltere, İspanya ve Portekiz olarak sıralanmış.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Telefonunuz Satmadan Önce Neler Yapmalısınız?

Telefonunuz Satmadan Önce Yapmanız Gereken 5 ipucu Yükselen döviz kurları sebebiyle akıllı telefon fiyatları gün …

Bir cevap yazın