Giriş / Giyilebilir Teknoloji / PocketPower, Cebinizde Güneş Enerjisi!
Üzerinizde telefonunuzu şarj etmek ister misiniz ?

PocketPower, Cebinizde Güneş Enerjisi!

Cepte PocketPower Gücüyle Tanışın

Açık havada, ormanda, dağlarda, nerede olursanız olun, telefonunuzun pil ömrü sizi endişede bırakabilir ve sen de umutsuzca akıllı telefonunun GPS işlevini kullanmak istiyorsun, belkide kaybolmak üzeresin ama yapamazsın. Çünkü şarjın bitmiştir. Bu kabustan nasıl uyanabilirim ? Pocket Power size bu konuda yardımcı olabilir.

Kickstarter destekçilerinin desteğiylebaşlatılan kampanya ile Powerleaf başarıyla finanse edildi. Bu sefer Pocket Power, katlanabilen ve cebinize kolayca sığabilen ultra taşınabilir güneşle şarj olan solar bir cihazdır.

Pocket Power’ın çalışma sıcaklığı -20 ℃ ila 70 ℃ arasında rahatlıkla çalışabilir.

PocketPower’ı nereden kullanabilirim?

Pocket Power, kamp, ​​seyahat, yürüyüş ve acil durum hazırlığı için idealdir. Güneşli olduğu zaman cep telefonlarınızı, tabletleriniz, güç bankalarınızı, MP4, GPS, Bluetooth kulaklıklar, taşınabilir hoparlörler ve diğer gadget’lar dahil tüm USB cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Pocket Power, cihazlarınızı hareket halindeyken şarj etmek için sırt çantanıza takabilirsiniz.

Malzemesinde, Derin kabartma + ETFE film kaplama + entegre lamilation yüzey , su ve toza karşı dayanıklı bir solar güçtür.

Kickstarter tarafından ön ödeme ile pocketpower’a sahip olabilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Honor 3 Yeni Ürünle Karşımızda!

Honor 3 Yeni Ürünle Yakında Türkiye’de Teknolojiyi, modaya ve gençlerin ihtiyaçlarına adapte eden vizyoner ürünlerin …

Bir cevap yazın