Giriş / Aksesuar / Pocket Tripod Cüzdanınıza Sığıyor !

Pocket Tripod Cüzdanınıza Sığıyor !

Cep Telefonunuz için Harika Bir İcat Pocket Tripod

Evet artık sinema cebinizde, cep telefonunuzdan hemen internete bağlanıp istediğiniz filmi izleyebiliyorsunuz. Ya da bir oyunu saatlerce oynayacak enerjiye sahip bu cihazlarla oyun oynuyor, saatlerce görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz.

Peki bunu yaparken telefonunuzu elinizde tutmak sizi rahatsız ediyor mu ?

Kısa bir süre icin hayır ama örneğin bir filmi izlerken en azından 1.5 saat boyunca telefonu elimizde tutamayız. Bu tür durumlarda bir yerlere yerleştirmek yaslamak zor olabilir. Kickstarter tarafından projelendirilen Pocket Tripod sizin telefonunuza bir tripod vazifesi görerek istediğiniz yüzeyde ister dik ister yatay ve istediğiniz açıda tutturmayı başarıyor.

985b15344e1987fb4bf5f11059ecc1f2_original

Üstelik bu tripod o kadar ufak ki cüzdanınıza bile sığıyor. Android ve iOs modellerle sıkıntısız uyum sağlayan ayarlanabilir gövdesi ile  bu ürün sizi destekleyici görünüyor.

 

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın