Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Pawbo Takip Cihazı Tanıtıldı!

Pawbo Takip Cihazı Tanıtıldı!

Pawbo Takip ve Akıllı Mama Dağıtım Cihazlarıyla Evcil Hayvan Bakım Portföyünü Genişletti

Pawbo iPuppyGo köpek dostunuzun aktivite seviyelerini ve sağlıklarını yakından izlerken, Pawbo WagTag konumunu takip eder.

Tümüyle Acer’ın bağlı bir ortaklığı olan Pawbo, IFA’dap üç yeni ürününü tanıttı: evcil hayvanların aktivite seviyelerini ve sağlıklarını yakından izleyen hafif bir takip cihazı Pawbo iPuppyGo, köpekler için konumlarını takip eden ve etraflarını görüntüleyen bulut bağlantılı bir tasma Pawbo WagTag, ve evcil hayvan sahiplerinin ister evde ister uzakta olsunlar evcil hayvanlarıyla etkileşimde bulunabilmelerini sağlayan, Pawbo+ ile birlikte çalışan akıllı bir mama dağıtıcısı Pawbo Munch.

Pawbo iPuppyGo Sağlık ve Zindelik Teknolojisi artık evcil hayvanlar için de var

Pawbo iPuppyGo evcil hayvanların egzersiz seviyelerini, uyku düzenlerini, mod indekslerini ve sağlık durumlarını yakından izleyen bir aktivite takip cihazıdır. Cihaza Bluetooth üzerinden bağlanan bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla, evcil hayvan sahipleri yalnızca iPuppyGo ile evcil hayvanlarının temel bilgilerini ayarlayarak kaydetmeye başlayabilir ve en uygun sağlık ve yaşam için teşvik edebilirler. Bu hafif cihaz beş ayrı renkte temin edilebilir ve yalnızca 35 mm çapıyla hayvanın tasmasına tedbirli bir şekilde takılabilir.

Dahası, iPuppyGo hem sahiplerine hem de evcil hayvanların kendilerine iPuppyGo uygulaması aracılığıyla edinilebilen Hazine Avcılığı oyunu ile eğlence ve özendiricilik sağlar. Bu benzersiz özellik, evcil hayvan sahiplerinin tüylü dostlarıyla Hazine Avı haritasında gizlenen ipuçları ve açığa çıkan öğeler üzerinden yola devam etmelerini sağlarken, ödüller sunulan hazine avını teşvik eder.

Pawbo WagTag Her Yerde Köpeğinize Göz Kulak Olun

GPS, AGPS, Wi-Fi, ve 3G gibi karışık konumlandırma teknolojileri aracılığıyla, Pawbo WagTag evcil hayvan sahiplerine köpeklerinin nerede olduğunu tam olarak bilmelerini sağlayarak içlerinin rahat olmasını sağlar. Cihaz yeniden şarj edilmesi gerekene kadar tasmada günlerce dayanabilen enerji tasarruflu izleme tekniklerinden yararlanmaktadır. Coğrafi konum duvarı teknolojisi, sahiplerin güvenli alanlar oluşturabilmelerine ve köpekleri bir güvenli alana girdiklerinde veya alandan çıktıklarında bildirim almalarını sağlar. Ek olarak, WagTag köpek yürüyüşe çıkarıldığında çok uzaklaşması halinde sahibini uyaran dinamik bir sanal tasma kayışı özelliğine sahiptir.

Pawbo WagTag ayrıca alışılmamış havlama tespit edildiğinde bildirim göndererek ses kaydı açan ve sahiplerin neler olup bittiğini duyabilmelerine izin veren benzersiz bir havlama tespit özelliği barındırır. Ek sensörler ise ani darbeleri ve ortam sıcaklığını tespit ederek sahiplerin köpeklerinin güvende olduğunu bilmelerini sağlar. Arkadaşlar ve aile üyeleri, hayvan sahiplerine aynı bildirimleri sahiplerin de aldığı uzaktan ‘otur’ özelliği aracılığıyla yardımcı olabilir.

Pawbo Munch Rewards Treats to Pets, With a Twist                                   

Pawbo Munch ister uzaktan kumanda ister Pawbo+ interaktif evcil hayvan kamerasına bağlayarak bir akıllı telefondaki Pawbo Life uygulaması aracılığıyla çalıştırılabilen bir akıllı mama dağıtıcı sistemdir. Pawbo Munch aynı zamanda atıştırma giriş değiştiricisiyle her biçimdeki ve her boyuttaki evcil hayvan mamalarıyla uyumludur, böylece hayvan sahipleri hayvanları için doğru mama türünü ve porsiyonunu seçebilirler.

Pawbo Munch evcil hayvanların çeşitli miktarlarda değişen mamalarla ödüllendirildikleri akıllı bir ‘slot makinesi’ tarzı oyunla birlikte gelir. Bu besleyici ve lezzetli ürünler, semboller rastgele eşleştikleri zaman kaydıraktan veya tepsiden verilerek hem evcil hayvanlara hem de sahiplerine eğlenceli anlar yaşatır. Pawbo Munch ayrıca akılda kalıcı müzikler çalarak bir eğlence istasyonu haline gelir ve evcil hayvanların zihinsel olarak uyarılmalarını sağlar, sağlıklarının korunmasına yardımcı olur ve hayvanların da insanlar kadar ihtiyaç duydukları kendini iyi hissetme faktörleri sunar.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Amazfit Verge Satışa Sunuldu!

Xiaomi’nin yeni akıllı saati Amazfit Verge n11.com’da Satışta Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni akıllı saati …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!