Giriş / Oyun / Overwatch’ın 30.cu Herosu Geldi!

Overwatch’ın 30.cu Herosu Geldi!

Overwatch Yeni Karakteriyle Karşınızda!

Overwatch’ın 30. kahramanı olarak PC, Xbox One ve PS4 platformlarında oyuna giriş yapan Baptiste, elit bir combat medic ve takım arkadaşlarını iyileştirmeye yönelik bir düzine deneysel ekipmana sahip.

Baptiste ekip arkadaşlarının karşı karşıya kaldığı zorlu koşullarda tehlikeleri atlatmak ve onları hayatta tutmak konusunda bir uzman.

Overwatch Baptiste’in öz geçmişi ve özelliklerine gelirsek:

Bio
Gerçek İsmi: Jean-Baptiste Augustin
Yaş: 36
Görevi: Combat Medic
Harekat Üssü: Tortuga, Haiti (eski)
Üyelik: Caribbean Coalition (eski), Talon (eski)

 Yetenekler
Biotic Launcher
Baptiste’in üç mermili Biotik Launcher atışları karaktere yüksek isabetlilik ve geri tepme kontrolü sağlarken aynı zamanda düşmana ciddi zarar verme potansiyeline sahip. Bu silah aynı zamanda iyileştirme aracı olarak kullanılabiliyor ve attığı topların vuruş noktası yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebiliyor.

Regenerative Burst
Baptiste bu becerisiyle hem kendini hem de yakındaki takım arkadaşlarını zaman içinde iyileştiriyor

Immortality Field
Baptiste bir cihaz ortaya çıkarıyor ve bu cihaz takım arkadaşlarının etrafında ölmelerini önleyen bir alan oluşturuyor. Yalnız bu cihaz düşman tarafından ortadan kaldırılabiliyor.

Amplification Matrix (Ultimate)
Baptiste özel bir metriks açıyor ve bu metriksin içinden geçen tüm atışların verdiği zarar ya da iyileştirme ikiye katlanıyor.

Exo Boots (Passive)
Baptiste önce yere çömeliyor sonra da kendisini hızla yukarı fırlatıyor daha yükseğe ve ulaşılması güç yerlere zıplayabiliyor
Baptiste ile ilgili daha fazla bilgi için https://playoverwatch.com/en-us/heroes/baptiste sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Pubg Lite Çıktı!

Herkese Pubg Lite! PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen …

Bir cevap yazın