Giriş / Bilgisayar / Nvidia Shield Tablet İncelemesi
Nvidia Shield tablet

Nvidia Shield Tablet İncelemesi

Nvidia Shield Tablet En Güçlü Android Tablet

O bir oyun canavarı olduğu kadar medya tableti de…

Nvidia Shield tablet

Akıllı telefonların büyüyen ekranlarıyla 8 inç tabletlere rağbetin azaldığını görüyoruz.Çünkü bir 8 inç bir tablette yapmak istediğiniz herşeyi Akıllı telefonunuzla da yapabilirsiniz.Hatta ram ve işlem gücü daha iyi bir şekilde.

Bu ezber bozan Tablet bu düşüncemizi ortadan kaldıracak kadar kuvvetli, öyle ki Nvidia’nın Tegra K1 Yeni nesil işlemcisi bulunuyor.192 çekirdekli bu grafik işlemci ile yapabilecekleriniz hayal ettiklerinizi üzerinde.

Nvidia Shield Tablet şu an için Android Tabletlerin en güçlüsü olarak yer alıyor.Nvidia’nın güncellemeler konusunda hassas davrandığı Nvidia Shield Tablet Android tarafından da destekleniyor.Şu an Android L güncellemesinin de dağıtıldığı cihazın ülkemize gelmesi düşük bir ihtimal. 299$ lık bir fiyatla satışa sunulan Nvidia Shield ile sadece tablete sahip olabiliyorsunuz.El konsolu haline getirebilmeniz için Nvidia Shield Wireless Controller‘i ayrıca satın almanız gerekiyor. Bunun içinde 60 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.Tabletin 1920×1200 çözünürlükte ekranı ise göz kamaştırıyor.İçinde bir tablet kalemi de bulunmakta olan cihaz için hemen hemen açamayacağını düşündüğümüz oyun yok gibi görülüyor.

Dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var.Nvidia Shield Wireless Controller‘i almak isterseniz, sadece bu tablet ile wireless üzerinden çalışacağını unutmayın.Usb çıkışı ile Bilgisayar ve diğer tabletlere takabileceksiniz fakat sırf bunun için 60 dolar vermek işinize gelirse…

Nvidia Shield Tablet‘in en büyük artıları;

  • Piyasanın en hızlı Android Tableti
  • NVIDIA GameStream ile hala etkileyici
  • Televizyon ile harika uyum sağlar.

Nvidia Shield Tablet’in eksilerine gelecek olursak; bizim için en büyük eksisi kamerasının vasat ve kontrol aparatının fiyata dahil olmayışıdır. Bununla birlikte geliştirilebilir hafızanın yetersizliği de eklenebilir.

2 model olarak satışa sunulan cihazın 16 ve 32 GB hafıza ile satıldığını belirtmekte fayda var.

Detaylandıracak olursak;

Nvidia shield tablet özellikler panosu

Nvidia ile en güçlü tablet Nvidia Shield Tablet hakkında daha fazla bilgi isterseniz Nvidia Resmi Site‘sinden ulaşabilirsiniz. Satın almak için Amazon üzerinden takip edebilirsiniz.

İncelemeye ait bir video;

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Acer Nitro VG0 Tüm Hızıyla!

Acer Nitro VG0 Serisi Monitörlerle Oyun Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Profesyonel ya da amatör tüm …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!