Giriş / Mobil / Nubia Z9 Max ve Z9 Mini ZTE ile Duyuruldu

Nubia Z9 Max ve Z9 Mini ZTE ile Duyuruldu

ZTE’den İki Model Birden Duyuruldu

Çekici, tarz ve yetenekli iki model ZTE ile göz kırpıyor.

Nubia Z9 Max

Nubia Z9 Max’ın 1440 piksel çözünürlükte ekranı olduğu söylenmekte. Sızıntı görüntülerde 5.5-inç ekran 3GB RAM ile Qualcoom Snapdragon 810 işlemcisi olan Z9 Max’ın tasarımı Apple’nin iPhone 6’sına oldukça benziyor.

Nubia Z9 Mini ise; 1080 pilsel çözünürlükte 5- inç ekrana sahip. 2GB RAM ile 64 bit mimarisine sahip Snapdragon 615 çip ile geliyor. 16 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamerası bulunan her iki modelinde Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ile çalıştığını belirtelim.

Nubia-Z9-Mini

Her iki telefonda da MicroSD kart yuvası ve çift sim kart desteği bulunmakta. 2900mAh pil ve 16GB dahili hafızası bulunan modellerin ilk olarak Çin ve Amerikada satışa sunulacağı söyleniyor.

Nubia Z9 Max için 400 dolardan satışa çıkacağı söylenirken, Nubia Z9 Mini için 240 dolarlık fiyat etiketi bulunuyor. Daha fazla ayrıntı için resmi sitesine buradan gidebilirsiniz ama Çince olduğunu belirtelim. 🙂

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın