Giriş / Mobil / No Phone iPhone Rakibi Olabilecek mi ?

No Phone iPhone Rakibi Olabilecek mi ?

Güçlü Özellikleriyle iPhone’a En Büyük Rakip Olarak Lanse Edilen No Phone Karşımızda

İnternet ve sosyal medya bağımlılığımızı tamamen ortadan kaldıracak bir telefon NoPhone.

Adından da anlaşıldığı gibi telefona hayır slogan gibi bir isimle bu telefonun iPhone rakip olduğu doğrudur fakat rakipliği çok farklı bir amaç taşıyor. Bir nevi sigara bağımlılığına sahip olanlar için elektronik sigara ile dudak tiryakiliğini körertenler gibi bir fikir ile doğuş yaşamış.

Nophone

Normal bir akıllı telefon boyutlarında plastikten üretilmiş, üzerinde ekran, bluetooth, sd kart ya da hoparlör bulunmuyor. Bu telefon ile arama yapamıyorsunuz, mesaj gönderemiyorsunuz, internete giremiyorsunuz. Aslına bakarsanız iPhone ile yaptığınız hiçbir şeyi  NoPhone ile yapamazsınız.

Cihazın teknoloji ile hiçbir alakası yok ve sadece şekli günümüz telefonlarına benzemekte ve bizim alışkanlıklarımızı körertmemiz için 5 dolara tasarlanmış durumda.

no-Phone-selfie

No Phone’un bir selfie için aparatı da bulunuyor. O da bir ayna plastik aparatın ön tarafında ayna koymanız için bir yer bulunuyor ve siz oraya aynayı yerleştirerek bir nevi selfie çekmiş oluyor hissine erişiyorsunuz 🙂

Kickstarter ile sunulan bu telefon görünümdeki plastik parçasına 5 dolara sahip olabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için resmi sitesinden buradan bilgi edinebilirsiniz.

no-phone-ozellikleri

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın