Giriş / Oyun / Nioh Oyunu İncelemesi

Nioh Oyunu İncelemesi

Nioh Oyunu Bize Neler Anlatıyor?

Feodal Japonya ve Toyotomi Hideyoshi ve Tokugawa Ieyasu’nun tarihsel savaşları, sahnenin arkasında Japon mitolojisinin karanlık taraflarını keşfetmek için mükemmel bir düzen oluşturuyor.

Anime klasiği Ninja Scroll’ın hayranı mısınız ? Bu oyun tam da sokağın üstünde. Ateşli iblisler, samuray savaşları, sihir kullanan ninjalar ve siyasal mücadelenin sahnelerini etkilerler, ustalıkla tasarlanmış düşmanlardan gelen benzersiz süper güçler ve elbette doğaüstü hayvanların nerd’inin isteyebileceği tüm manevi ve yokai efsaneleri. Oni, kappa, shibainu, manekineko …

Nioh’lar bu potansiyele pek uymuyor. William olarak oynuyorsun, şu an bir samuray olmak için ilk beyaz adamı temellendiren dolambaçlı bir İngiliz korsanı. Londra kulesine kilitlenmiş olarak, İngiliz Donanması Filosunun karnındaki üyelerden oluşan bir komplo hakkında konuştunuz. Kraliçe simyanın gücünü genişleterek İspanya’yı küresel egemenlik arayışlarında aşmaya çalışıyor ve sihirli enerji yalnızca Japon ölülerinin ruhlarında bulunabilir.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

İngilizlerin, Japonya’daki temasları var ve sivilleri ölüme ve temkinli kişilerin ruhlarını toplamaya çalışmak için orada bulunan iç savaşlara para yatırıyorlardı.

William, peri ruhunu kaybeder, İngiltere’de gördüğü insanları kovalamak için Japonya’ya gelir ve ülkenin her tarafında çok sayıda gizli toplantı gerçekleştirir.

Kusursuz silahı bulmak için hazine höyüklerinden kazmayı seviyorsanız , Nioh kesinlikle sizin kişisel cennetinizdir ve en sevdiğiniz silahları koruyup geliştirebilirsiniz, böylece favorileriniz hiç stil dışına çıkmaz! Bütün yem silahları eritilebilir ve William’ın ya da oyuncunun gerçekten kullanmak istediği öğeleri çalıştırmak için kullanılabilir.

Nioh da bölünmüş bir oyundur ve Dark Souls’ta bulunan açık dünya etkileşimlerini kaybeder  . Bazen bu, William kendini tekrar eden, özelliksiz mağaralarla kısa sürede bulurken sıkıntılı hale gelir, ancak aynı zamanda onun önündeki yolun açık olduğu anlamına gelir. Stres yaşamak istemeyenler, bazı durumlarda doğrudan doğruya sonuna kadar koşabilirler.

Elbette, William’ın önemli güç arttıran gizli kodlama ruhlarını kaçıracaksınız ve düşmanlardan kurtulmak itibara da yardımcı değil. Bu, görünüşte anlamsız olan görevlerin William “ünvanları” verebileceği oyunun diğer bir seviyesidir ve her başlık onun belirli istatistikleri arttırmasına izin verir. % 5 ekstra hasar, +1 şans. Yavaş ilerleme, ancak sanırım William’ın oyunun sonuna kadar hasarı ve altın alımını ikiye katlamasına yeterli derecede özelleştirme sağladığı tahmin ediliyor.

Son 10 yılın en zorlu aksiyon oyununu isteyenler için Nioh tamda biçilmiş kaftan. Daha fazlası ve oyun için buradan devam edebilirsiniz.

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Pubg Lite Çıktı!

Herkese Pubg Lite! PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!