Giriş / Oyun / Nintendo Labo’nun Tanıtımı Yapıldı!

Nintendo Labo’nun Tanıtımı Yapıldı!

Nintendo Labo Karton Bir Dünya Sunacak!

Nintendo Mart 2017 de satış rekorları kırarak  Nintendo Switch ile yok satmaya devam ederken, konsola özel çıkacak oyunların geliştirilmesinde Nintendo Labo haberlerini duyurdu.

Ayrıca Nintendo geçmiş oyun konsollarını da düşünerek onlara eklentiler üretmeyi seven bir firma olarak nam salmıştır. Power Glove adı verilen eldivenlerin A.B.D üzerinde büyük satış rakamlarına ulaşmasının yanı sıra bu eldivenler sadece birkaç oyunu kontrol edebilmişti. Kullanıcılar bu konuda hayak kırıklığına düşse de geçtiğimiz günlerde bir mühendis bu eldivenler işe bir dronu uçurmayı başarmıştı.

Nintendo Switch için Labo adı verilen karton düzenekleri satışa sunmaya karar veren firma, kartonları birleştirerek kendi aksesuarlarınızı oluşturmanıza olanak sağlayacak.

İsterseniz bir araba yarışında bir direksiyon seti yada bir joistick olabilecek. Kendi sanal gerçekliğinizde kaybolacak ve bir robotun kontrolünü kendi lehinize çevirebilecek kadar çılgın olabileceksiniz.

Bu kartonlarla oluşturulacak aksesuarlar şimdilik sınırlı gibi görünse de oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.

Peki bu kartonların fiyatı ne olacak?

İki farklı set olarak satılacak olan kartonların fiyatı  robot kiti için 80 dolar olurken, farklı ürünlere dönüştürebileceğiniz kit’in fiyatı da 70 dolar olarak açıklanmış durumda.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

pubg gerçek video

Pubg Gerçek Oldu!

Pubg Gerçek Dünya’ya Taşındı! 1 milyarı aşkın kullanıcı  400 milyonu aşkın kayıtlı üye ile birlikte …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!