Giriş / Giyilebilir Teknoloji / Nike Zvezdochka, Apple ile Yeniden Doğdu.
Nike Zvezdochka

Nike Zvezdochka, Apple ile Yeniden Doğdu.

Nike Zvezdochka Apple dokunuşu ile 10 yıl aradan sonra yeniden karşımızda…

Tasarımını ay yüzeyindeki kraterlerden alan Zvezdochka, adını da 1960 yıllarında 10 kez uzaya fırlatılan roketin müdavimi bir köpekten aldı.

Nike Zvezdochka

Apple tasarımcısı Marc Newson tarafından yeniden tasarlanan ve rus kozmonotların 4 parçalı ayakkabısından esinlendi. iPhone’nun renkleriyle renklendirilen Nike Zvezdochka iPhone 5c nin kapaklarındaki tasarımla tasarlandı. iPhone 5c serisindeki delikli tasarım ile ay yüzeyindeki kraterlerler ayakkabıyla bütünlüğün bir parçası oldu.

Delikli bir taban, iç çorap astar,esnek iç kol ve nefes alan delikli bir üst düzey ve karşınızda Nike Zvezdochka.

Elbette bu ayakkabıyı almak için iPhone 5c ye sahip olmak zorunda değilsiniz fakat illa ki takım olsun diyorsanız yakışacağından eminiz. 🙂

Nike ayakkabı

Nike Zvezdochka, bugün satışa sunuldu. Fiyatı ise 227 pound yani 817 tl gibi bir fiyatla Nike online mağazalarından yani buradan ulaşabilirsiniz.

 iphone 5 c ile uyumu

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!