Giriş / Mobil / Next Lock Screen Microsoft Garage ile Yenilendi

Next Lock Screen Microsoft Garage ile Yenilendi

Garage Next Lock Screen’in Yeni Yüzü

Bilindiği gibi Google, Windows işletim sistemine sahip akıllı telefonlara her hangi bir geliştirme yapmadığı gibi destekte vermiyor. Buna rağmen, dünyanın en iyi pazarlama firmalarından biri olan Microsoft, Android pazarında ki geniş kitleye ulaşmak adına kurduğu Garage ekibi ile birçok uygulama geliştiriyor.

Next Lock Screen
Bunlardan biriside Loucher olan Next Lock Screen. Microsoft Garage ekibi tarafından Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirdiği MS Next Lock Screen, ciddi ve önemli bir güncelleme aldı. ( Ne kadar önemli olabilir? ) Görsel olarak albenisi olan Next Lock Screen, aynı zamanda kullanım kolaylığı sunan başarılı bir kilit ekran uygulaması. İlk yayınlandığı tarihten itibaren çok sayıda güncelleştirme alan Next Lock Screen, en sonunda kullanıcılarına kulak verdi ve en önemli güncellemesini duyurdu. ( İnşallah bir sonraki güncellemede Türkçe olur )

Next Lock Screen artık Pin destekli

Gelen güncelleme ile Lock Screen uygulamasına PIN kodu kilidi özelliği eklendi. Bu sayede uygulama kullanıcıları, belirledikleri ekran şifresi ile daha güvenli bir kullanıma sahip olacaklar.
Uygulama Android 4.0 ve üzeri olan cihazlarda kullanılabiliyor. 6.7 MB boyutu ile diğer kilit ekranlarından daha az yer kaplayan Next Lock Screen uygulaması, gelen bildirimleri göstermesi, kullanıcı dostu arayüzü ile en iyiler arasında yerini alıyor.
Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Galaxy A50 Ve A30 Ön Satışta!

Üstün Teknolojik Özelliklerinin Yanı Sıra Fiyatlarıyla da Dikkat Çekecek Yeni Galaxy A50 ve Galaxy A30’un Kampanyalı …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.