Giriş / Oyun / MMORPG Titan Siege Online Steam Greenlight’ta

MMORPG Titan Siege Online Steam Greenlight’ta

Titan Siege Online Steam Greenlight’ta

Consala Games’in 24 Haziran’da Açık Beta’ya girecek olan MMORPG oyunu Steam’de yer almak için oyunculardan destek bekliyor

Consala Games’in yayıncılığını üstlendiği free to play MMORPG oyunu Titan Siege Online, Steam’de yer almak için Greenlight’ta oyuncuların oylarını bekliyor.

Kapalı Beta sürecini geçtiğimiz günlerde sonlandıran ve oyunculardan aldığı geribildirimler doğrultusunda iyileştirme çalışmalarını sürdüren Titan Siege ekibi, 24 Haziran’da başlayacak Açık Beta öncesinde oyunu Steam’e ekleyerek daha geniş kitlelerin beğenisine sundu.

titan-siege

Kapalı Beta’da gelen oyuncu yorumları doğrultusunda geliştirme ekibi, oyunun Oto Avlanma ve PK sisteminde değişikliğe gitmiş. Geliştiriciler ayrıca, oyuncuların bu değişiklikleri deneyebilmesi için Açık Beta’ya giren oyunculara 10 adet PK koruma iksiri hediye edileceğini açıkladı. Hata giderme ve optimizasyon çalışmaları devam eden oyun, bu süreçte Steam Greenlight’ta oyunseverlerin desteğini bekliyor.

Titan Siege Online’a Steam Greenlight’ta oy vermek için burayı ziyaret edin.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Pubg Lite Çıktı!

Herkese Pubg Lite! PUBG LITE resmi olarak Türkiye’ye iniş yaptı Her modern bilgisayarda ücretsiz oynanabilen …

Bir cevap yazın