Giriş / Mobil / Microsoft Windows Telefonlar için 2 Mart Dedi
Microsoft

Microsoft Windows Telefonlar için 2 Mart Dedi

Yeni Çıkacak Windows Mobil İşletim Sistemlerin Kaderi 2 Mart’taki Toplantı İle Belli Olacak.

Microsoft Berselona’da Dünya Mobil Kongresi’nde yapacağı basın toplantısını pazartesi sabahı duyurdu.

Microsoft

Şirketin basın toplantısı 2 Mart tarihinde olacak. Böylelikle yeni akıllı sistemlerin Windows 10 ile çalışabilirliğinin ilk haberlerini de o tarihte alacağız. Android ve iOS üzerinde denge kurmaya çalışan Microsoft bu konuda yeni cihazlarına entegre edeceği Windows 10 işletim sisteminin stabilitesine güvenmek zorunda. Aksi takdirde Windows 10’lu akıllı cihazların sadece bir tercih meselesi dışında bir gücü bulunmayacak.

Microsoft Windows cihazlar için bu toplantı ne anlama geliyor ?

Toplantı ile hangi mobil cihazlarının windows 10 güncellemesi alacağını ve Windows 10 kurulu akıllı cihazların ön izlemelerini bu toplantı’da göreceğiz. Microsoft Windows’un Lumia 930 akıllı telefonu Windows işletim sistemli cihazların amiral gemisi ama insanlar yenilik isteyecektir.

Bu sebeple 2 Mart’taki kongrede yeni cihazlarını müjdeleyebilir. Daha fazla ayrıntı ve Windows telefonlar hakkında bilgi almak istiyorsanız resmi sitesinden buradan bilgi edinebilirsiniz.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın