Giriş / Teknoloji / McDonald’s Akıllı Magnet’i Duyurdu!
Mc Donald's

McDonald’s Akıllı Magnet’i Duyurdu!

McDonald’s’tan bir ilk: Akıllı Magnet ile eve sipariş

McDonald’s Türkiye, hızlı ve kolay sipariş deneyiminde Akıllı Magnet’le çıtayı yükseltiyor. Hızlı servis sektöründe ilk olan Akıllı Magnet uygulamasıyla, telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirenler anında sipariş verebiliyor.

Dijital dünyadaki yenilikleri müşterileriyle buluşturmaya devam eden McDonald’s Türkiye hızlı servis sektöründe bir ilki hayata geçirdi: Akıllı Magnet… Akıllı Magnet, tüketicilerin NFC (Yakın Alan İletişimi) özellikli telefonlarını buzdolabı magnetlerine temas ettirerek hızlıca sipariş verebilmelerine olanak sağlıyor. Akıllı Magnet sayesinde herhangi bir uygulama indirmeye ya da sürekli güncelleme yapmaya gerek kalmıyor. Akıllı Magnet, otomatik sipariş talimatı ve anlık sipariş durum izleme seçenekleri de sunuyor. Böylece tüketiciler hızlı ve pratik şekilde evlerine sipariş vererek yemeklerinin tadını çıkarabiliyorlar.

“Yeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz”

Türkiye’de mobil ticaret için büyük bir potansiyel olduğunu söyleyen McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “McDonald’s olarak sadece en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunmayı değil aynı zamanda müşterilerimiz için en iyi deneyimi eve serviste de yaratmayı hedefliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi en iyi ve en hızlı şekilde sunmaya odaklanıyoruz. Elif Göktaş Akıllı Magnet’in hem ilham veren hem de sektörün hızlı ve enerjik yapısına uyan bir proje olduğunu belirterek ekledi: “Restoranda sunduğumuz hızlı ve kaliteli servisi Akıllı Magnet ile eve servis hizmetimize de taşıyoruz. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken telefonlarını Akıllı Magnet’e temas ettirerek sipariş vermek ve McDonald’s’ın efsane lezzetlerinin tadını çıkarmak…”

Türkiye’de McDonald’s

‘BrandZ En Değerli 100 Küresel Marka’ çalışmasına göre dünyanın en değerli 8. markası olan ve Türkiye’de ilk restoranını 1986 yılında açan McDonald’s, 2005 yılından bu yana Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında faaliyet göstermektedir. McDonald’s, bugün yaklaşık 260 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir.

McDCafé
McCafé yaklaşık 20 yıl önce Avustralya’da doğmuş bir konsepttir. Dünyada 32 ülkede 1300’den fazla restoranda faaliyet gösteren kahve zinciri McCafé, Türkiye’de McDCafé adıyla 25 McDonald’s restoranında hizmet vermektedir. McDCafé’lerde, Espresso’dan Capuccino’ya, Flatwhite’dan Americano’ya, Latte’den Türk kahvesine, Frappe’den, Smoothie’ye kadar, birçok sıcak ve soğuk içecek seçeneklerinin yanında birbirinden lezzetli kek ve muffin gibi damak zevkine hitap eden yiyecekler de bulunmaktadır.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Akıllı Telefonlarda Sınırları Aştı!

Samsung Akıllı Telefonlarda Terabyte Sınırını Aştı Samsung’un beşinci nesil V-NAND bellekleri, 64 GB dâhili depolama …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.