Giriş / Oyun / Market Arabası Çılgınlığı Fortnite’ı Ele Geçirdi!

Market Arabası Çılgınlığı Fortnite’ı Ele Geçirdi!

Market Arabası Çılgınlığı Fortnite’ı Ele Geçirdi

Oyuncuların gözdesi haline gelen market arabaları oyunda çok eğlenceli anların yaşanmasını sağlıyor

Epic Games’in 50 milyondan fazla oyuncusu bulunan çevrimiçi PvP hayatta kalma oyunu Fortnite, eğlencenin dozunu yukarılara taşıyan başka bir yenilikle oyuncuların karşısına çıktı. Birbirleriyle mücadele etmeyi bırakıp oyuna eklenen market arabalarının peşine düşen oyuncular birbirinden eğlenceli sahnelere imza atıyor.

Geçen hafta V4.3 güncellemesiyle oyuna eklenen market arabaları Fortnite’ta yer alan ilk taşıtlar oldu. Oyuna eklenmeleriyle birlikte her oyuncunun bir tane bulmak için can attığı market arabaları tek veya iki oyuncu tarafından kullanılabiliyor. Oyunculardan biri arabayı iterken diğeri arabanın içine atlayıp isterse etraftaki rakipleri avlayabiliyor veya yapı parçaları inşa edebiliyor!

Market arabasıyla uçmak için devasa rampalar inşa eden oyuncular, oyunun kendi video tekrar özelliğinden de faydalanarak popüler şarkılar ve filmlere gönderme yapan eğlenceli içerikler oluşturuyor. Oyundaki en yüksek tepeden market arabasıyla son hız aşağı inen veya gökyüzüne uzanan rampalar inşa eden oyuncular artık oyunun olağan görüntüleri haline geldi. Yine de market arabasıyla dikkatli olmak oyuncuların faydasına çünkü bir yere çarpıp hasar almak mümkün.

Market arabalarıyla birbirinden çılgın şeyler yapmak için Fortnite’ı buradan tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Black Desert Battle Royal Oyun Modu Karşınızda!

MACERACILAR BLACK DESERT’ÜN YENİ BATTLE ROYALE OYUN MODU “GÖLGELER ARENASI’NA” BAYILDI! Yeni PvP hayatta kalma …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!