Giriş / Mobil / Lenovo Katlanabilir Telefon Hamlesine Hazırlanıyor !

Lenovo Katlanabilir Telefon Hamlesine Hazırlanıyor !

Kavisli Telefonları Unutun ! Lenovo Katlanabilir Telefon Tasarlıyor

Katlanabilir demişken sadece iki ye yada üçe katlanan bir telefondan bahsetmiyoruz. Tamamen ve birçok yerden katlanıp bükülebilen akıllı telefonu kolunuza saat gibi takmanız mümkün.

Lenovo sözcüsü özenle bileğinize sarılabilen bu telefonun 4.26 inç esnek spor bir ekran Android işletim sistemi ve 12 farklı renk seçeneği bulunacağı belirtiliyor. Cplus adı verilen cihazın kırılma ihtimali bulunmasa da bize bükülebilir menteşelerin zamanla nasıl bozulabileceği endişesi de yaratmadı değil. Katlanabilir ve her eklemden bükülebilir teknoloji sadece telefonlar için tasarlanmıyor, tablet ve dizüstü için bu projeler ve prototip modellerin inşaları devam ediyor.

Tamamen bükülebilir Lenovo katlanabilir telefon’un pil kısmının bükülemeyecek olmasından dolayı sadece ekran arkasında yerleştirilmiş bir pil ya da her bükülebilir noktadan parçalara ayrılmış ama bir bağlantı yardımıyla güç toplayan bir batarya ile farklı sunulan bir teknoloji ürününe hazırlıklı olabiliriz şimdiden. Henüz piyasa da olmayan bu cihazın yüksek maliyet gerektirdiğini de belirtmek gerekiyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın