Giriş / Basın Bülteni / Lenovo IdeaCentre Serisi Duyuruldu !

Lenovo IdeaCentre Serisi Duyuruldu !

Sanal Gerçeklik Kanatlarını Taktığı Yeni Lenovo IdeaCentre Serisi Oyunseverleri Uçuruyor

Lenovo, Berlin’deki interaktif eğlence fuarı Gamescom’da oyun dünyasını iki yeni güçlü bilgisayarla tanıştırdı. Performansları yüksek, kapladığı alan küçük olan yeni IdeaCentre™ Y710 Cube ve IdeaCentre AIO Y910 sanal gerçeklik özellikleriyle oyun deneyimlerinizi bir üst boyuta taşıyor.

 Dünyanın bir numaralı PC üreticisi Lenovo, Berlin’deki en büyük interaktif eğlence fuarı Gamescom’da oyunseverleri her yerde sanal gerçekliği kolayca deneyimleyebilmelerini sağlayan iki güçlü bilgisayarla buluşturarak adeta gövde gösterisi yaptı.

Güçlü oyun performansı küçük boyutlarda sunan Yeni IdeaCentre™ Y710 Cube ve IdeaCentre AIO Y910 ile oyunseverler istedikleri yerde en yüksek performans ile oyun oynayabilme keyfine kavuşuyor.

IdeaCentre Y710 Cube her yerde sizinle

Nerede olursa olsun, rekabetçiliğini korumak isteyen oyuncular için ideal olan IdeaCentre Y710 Cube, üzerinde standart olarak bulunan aparat sayesinde her yere kolaylıkla taşınabiliyor. En yüksek performans gerektiren uygulamaları karşılamak için küp şeklinde tasarlanmış, sadece 7.4 kilogram ağırlığındaki IdeaCentre Y710 Cube, NVIDIA® en yeni GeForce® GTX 1080 ekran kartı, 6. nesil Intel® Core™ i7 işlemci, 32 GB DDR4 RAM, 2TB HDD veya 256GB SSD’ye kadar seçenekler ile Killer™ DoubleShot™ Pro Wi-Fi, Windows® 10 Home, entegre Dolby Audio™ özellikleri sunuyor.

IdeaCentre Y710 Cube sayesinde oyuncular rahatlıkla 4K oyunlar oynayabilme, sanal gerçeklik ve yüksek kalite yayın akışı yapma şansına sahip olmanın yanısıra, çoklu görev özelliklerinden de sorunsuz şekilde faydalanabiliyor.

En sevdikleri oyunlara daha çok hakim olmak isteyenler için IdeaCentre Y710 Cube’da entegre Xbox One™ Wireless alıcısı ve bir adet Xbox One™ Wireless kumanda ekleme seçeneği bulunuyor. Aynı anda 8 adet Xbox One kumanda bağlanabilme özelliği sayesinde saatlerce en zorlu oyunlar oynanabiliyor.

Küçük boyutta büyük güç: IdeaCentre AIO Y910

Gerçek bir oyun canavarı olan teknoloji harikası IdeaCentre AIO Y910, son model masaüstü bilgisayarların tüm işlevselliği ve gücünü hepsi bir arada (All-in-One) özelliğiyle içerisinde barındırıyor. 27 inç’lik Quad High Definition (2560×1440) çerçevesiz ekran içerisine yerleştirilmiş olan güçlü oyuncu, bu sayede bir sürü kablo ve cihaz karmaşasına, oyun performansını etkilemeden son veriyor.

IdeaCentre AIO Y910, NVIDIA® en yeni GeForce GTX 1080 veya AMD® Radeon™ RX 460 ekran kartı, 6. nesil Intel® Core™ i7 işlemci, 32 GB DDR4 RAM, 2TB HDD veya 256GB SSD’ye kadar seçenekler ile Killer™ DoubleShot™ Pro Wi-Fi, Windows® 10 özellikleriyle aile bilgisayarı olmasının yanısıra video eğlence merkezi olarak da kullanılabiliyor.

Windows 10 ve Xbox uygulaması sayesinde oyuncular Xbox oyunlarını IdeaCentre AIO Y910’a aktarabiliyorlar. Kolay kurulum özelliği ile öne çıkan bu güçlü bilgisayarı kutusundan çıkarır çıkarmaz kullanabiliyorsunuz. Kolayca açılabilen arka paneli sayesinde IdeaCentre AIO Y910’un tüm ana parçalarına ulaşabilir, cihazı bu sayede rahatlıkla modifiye edebilirsiniz.

İkiz 5W Harman Kardon® stereo hoparlörleri sayesinde kullanıcılara kusursuz bir ses deneyimi yaşatan, 144Hz güncelleme oranı ve 5ms yanıt verme süresi bulunan ultra ince ekranıyla IdeaCentre AIO Y910, hız ve güç seven oyunseverleri bekliyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

Bir cevap yazın